Що таке магнітний пісок? Унікальні властивості і застосування

Що таке магнітний пісок? Унікальні властивості і застосування

Магнитный песок

Сьогодні компанія Magnet.in.ua хотіла розповісти про магнітний пісок. Магнітний пісок – це особлива порода піску до складу якого, входить певні магнітні мінерали.

Залежно від того, де видобувають такий магнітний пісок, залежить колір і концентрація мінералів в продукті. Біля берегів Чорного моря пісок має сірувато чорнуватий забарвлення, на берегах теплих країн зустрічається з блакитним відтінком. Але все ж, це екологічно чистий, природно-оздоравітельний матеріал, сприятливо впливає на здоров’я людини.

Унікальні властивості:

  • Вплив слабких магнітних полів має протизапальний, болезаспокійливий ефект
  • Безпечна пісочниця в домашніх умовах, як один із способів тактильного розвитку дітей
  • М’який, приємний на дотик є заспокійливою дією при стресових ситуаціях
  • Фільтраційна здатність при очищенні води.

Добре подається будь-якій формі де він лежить, не розсипається, не липне до рук. Цікаве спостереження за його мінливої формою при впливі магнітом.

Застосування:

За часту такий магнітний пісок використовують практично у всіх напрямках. На жаль вчені ще не досить вивчили властивості даного продукту, але є певні напрямки, де він добре себе зарекомендував.

  • У медицині магнітний пісок використовують як фізіотерапевтичного лікування судинних, неврологічних, хронічних опорно-рухових захворюваннях. Слабке магнітне поле розсіває від піску добре впливає на біохімічні процеси організму.
  • У сучасному розвитку дітей виготовляється спеціальний яскравий кольоровий магнітний пісок, для цікавої гри з ним. Малюк вчиться будувати піщані фігурки, розвиваючи тактильні навички. І до того ж це абсолютно безпечний спосіб гри, під наглядом дорослих.
  • Якісне очищення питної води. При купівлі очисної техніки, покупець не завжди обізнаний, що знаходиться в очисному фільтрі. А часту одним з складів є магнітний пісок.

Хотілося відзначити при покупці магнітного піску від компанії Magnet.in.ua. Ви отримуєте екологічно чистий, приємний на дотик продукт з різноманітним застосуванням у різних сферах діяльності. Наприклад при купівлі ігрового піску для дитини, ви самі захочете взяти участь у захоплюючій грі з ним. Компанія Magnet.in.ua завжди знайде правильний підхід до кожного клієнта!