Як з’явилися магніти на холодильник?

Як з’явилися магніти на холодильник?

​Як з'явилися магніти на холодильник?Ферритові магніти використовують давно. До них кріплять різні вироби: вироби, фотографії, іконки, невеликі за вагою предмети. Відомо, що Вільям Цуммерман отримав патент на магнітний сувенір в 1970 році. Однак історій появи сувенірних магнітів багато. В одних джерелах зазначено, що цей винахід був запатентований в різних країнах різними людьми. Інші джерела стверджують, що магніти на холодильник з’явилися значно раніше. Точно вже сказати не можна.

Використовувалися громадських закладів в різних цілях: приховування невеликих дефектів на металевих поверхнях (техніці, меблів), кріплення записок членам сім’ї, в якості прикраси. Як правило, використовувалися ферритові і неодимові магніти, до яких кріпилися елементи декору.

Сьогодні магніти на холодильник стали невід’ємною частиною рекламної сфери. Що з них виготовляють:

  • Сувенірні вироби.

  • Дитячі ігри.

  • Декоративні предмети.

  • Канцелярські товари.

  • Рекламну продукцію.

З ферритового порошку виробляють магнітний вініл, що дозволяє виготовляти більш легку за вагою продукцію.

Багато компаній використовують такий матеріал в цілях просування своїх товарів і послуг. Так, наприклад, візитки з магнітною вінілової основою, брендовані календарі та плакати, вивіски для авто, інформаційні стенди і багато іншого.

Бажаєте дізнатися більше про наші продукти та послуги? Потрібна консультація менеджера! Зателефонуйте нам, і ми розповімо вам все, що вас цікавить.