Інструкція застосування магнітної фарб:

Магнітна фарба – це фарба для стін з включенням дрібних частинок заліза, але не має властивості магніту. Магнітна фарба перетворює будь-яку стіну в робочу область де можна розмістити праці своєї творчої діяльності і не тільки. Стіна покрита магнітної фарбою легко може стати робочою областю для навчальних посібників, пам’яток, планування, карт світу, фото галереї з сімейними фото в магнітних рамках.

Крок 1: Підготовка інструменту

Для початку робіт необхідно підготувати малярський інструмент і матеріали, наприклад: кисті різних розмірів і форм (плоска, кругла), для захисту підлоги і меблів малярська плівка, малярська стрічка, шпателі, відро, лоток для малярного валика, валики різної ширини (за потребою) , інструмент для перемішування фарби, наждачний папір для шліфування шпаклівки, дриль з мішалкою для шпаклівки, шпаклівка, грунтовка для стін глибокого проникнення, при необхідності малярська сходи.

Крок 2: Підготовка поверхні

Прибрати все колишнє покриття: шпалери, фарба, плитка і тд.

Поверхня повинна бути ідеально рівною. Для отримання рівної поверхні або для часткового ремонту тріщин поверхню необхідно прошпаклевать.

Дати час повністю висохнути чорновому покриттю: шпаклівки або штукатурки. Після висихання шпаклівки поверхню необхідно ошкурить.

Зовнішній периметр, де фарба наноситися не буде, закрити малярським скотчем або плівкою – це захист від бризок і патьоків.

Для кращої адгезії магнітної фарби до поверхні і для уникнення відшаровування фарби, на поверхню нанести ґрунтовку на водній основі. Кожен шар сохне не менш 4 годин.

Крок 3: Фарбування поверхні

Важливо: магнітну фарбу не змішувати з іншими лакофарбовими матеріалами і водою.

Фарбу наносити рівномірно по всій поверхні, так буде однакова адгезія. Чим більше шарів фарби, тим сильніше сила зчеплення, і магніти міцніше триматися на стіні. Працюйте велюровим валиком (з синтетичним коротким ворсом). Перед нанесенням нового шару, колишній повинен висохнути. Під час висихання пофарбованої поверхні, валик і піддон закрити, наприклад: поліетиленовою плівкою або фальгой. Штукатурка або шпаклівка поверх фарби не наноситься, так все магнітні властивості будуть втрачені.

Через добу після нанесення останнього шару магнітної фарби, можна приступати до фінішного покриття. Нерівна поверхня висихає довше. Ідеальний варіант для фінішного покриття-водорозчинна матова фарба. Її властивості: легко миється, захист основи від пошкоджень, міцно тримається на поверхні. При виборі іншого варіанту, консультуємо, відповідаючи на всі питання.

Робота закінчена, стіна готова. При повторному фарбуванні оновити шар магнітної фарби.

Правила безпеки застосування магнітної фарби:

  1. Працювати тільки в спец. одязі.

Рукавички, стійкі до розчинника – захист кистей і пальців рук. Користуватися захисними окулярами – захист очей.

Одягати антистатическую одяг з натуральних або вогнетривких синтетичних матеріалів – захист тіла.

  1. При нанесення магнітної фарби використовувати маску з примусовою подачею повітря або маску з комбінованим фільтром.
  2. Фарбувальні роботи виконувати в добре провітрюваних приміщеннях.
  3. Перша допомога при контакті з магнітною фарбою:

При контакті зі шкірою: зняти забруднений одяг та вимити тіло водою з милом. Не застосовувати препарат розчинник або розріджувач.

При попаданні в очі: зняти контактні лінзи, прополоскати великою кількістю проточної води протягом 15 хвилин.

При попаданні в шлунково кишковий тракт, як правило не викликає блювоту, але при перших підозрах на отруєння або хворобливих відчуттів негайно звернутися до лікаря.

  1. Утилізація і екологічна інформація. Переробити можливо тільки повністю порожню тару.

Упаковку з залишками фарби розглядати як промислові відходи. Магнітна фарба не повинна потрапляти в водостік і каналізаційні труби.

Інструкція застосування магнітної фарби.

Перед нанесенням на поверхню ретельно перемішати фарбу для рівномірного розподілу металевих частинок. Не застосовувати розчинники. Кращий результат буде в сухому приміщенні і рівній поверхні. Будь-яку поверхню потрібно попередньо обробити. Дерев’яну поверхню покрити ґрунтовкою на водній основі. Кожен шар фарби висихає не менше 4 годин. Чим більше шарів, тим сильніше зчеплення магнітів. Витрата: близько 1 л – 2 кв.м при нанесенні в 2 шари. Через добу можна наносити будь-яке фінішне покриття. Знаряддя промивати водою і милом, забруднити поверхні протерти вологою ганчіркою.

Щільно закрити кришку на банці після використання. Зберігати в темному теплому місці, недоступному для дітей.

Технічні характеристики:

Основа – дисперсія акрилату.

Використання: внутрішні ремонтні роботи.

Застосування: рекомендований мінімум – 3 шари. Для фінішного покриття можна використовувати будь-якого кольору фарбу. Температура в приміщенні 15- 25 ° С при вологості від 40-70%. Очистити інструменти після роботи водою. Не потребує примусової сушки.

Суха фарба готова до малярних робіт.

Рекомендована товщина вологого шару 100 мкм, сухого – 58 мкм. Реальний витрата залежить від способу нанесення, якості і стану поверхні.

Час висихання – 4 години.

Чи не вогненебезпечна.

Скачать Інструкція застосування магнітної фарби