Інтер’єрна магнітна фарба

Інтер’єрна магнітна фарба – ідеальне дизайнерське рішення.

Уявіть, що ви хочете повісити на стіну нову фотографію або картину. Для цього вам доведеться зробити отвір в стіні і вбити цвях. Але якщо через якийсь час захочеться переважити в інше місце, то доведеться знову робити дірки в стіні. Більше ніяких виступаючих цвяхів і непотрібних отворів в стінах. Ми пропонуємо вам новий дивовижний продукт – це інтер’єрна магнітна фарба.

Інтер’єрна магнітна фарба володіє ефектом «магнетизму».

Магнітна фарба наноситься на наступні поверхні:

бетон;
листи фанери;
дерев’яні доски;
фарбування ДВП, ДСП, ГВЛ, ГКЛ.

На вигляд це звичайний лакофарбовий продукт. Він розроблений на основі водної емульсії і має в своєму складі металеву крихту, яка перетворює стіну в поверхню для притягнення. Інтер’єрна магнітна фарба створить для вас поверхню до якої будуть притягатися магніти. Ви легко прикріпіть на стіну фото, малюнки та прикраси.

Інтер’єрна магнітна фарба підходить для дизайну самих різних установ.
Дитячі садки, навчальні центри та школи. Покрийте фарбою частина дошки або стіни і легко розмістіть наочний матеріал.
Офіси, кафе. Помістіть на стіні цікаві деталі (фото, картинки), що додають інтер’єру жвавість і обжитий вид.
Будинки. Скористайтеся магнітної фарбою на кухні і в дитячій кімнаті. У передпокої пофарбуйте стіну і залишайте милі послання домочадцям кожен день.
Купити інтер’єрну магнітну фарбу чи ні?

Якщо ви все ще роздумуєте над цим питанням, то ось вам такі плюси на користь цього продукту.

Відсутність неприємного запаху.
Відповідність нормам пожежної безпеки.
Безпека для здоров’я людей і тварин.
Міцне зчеплення з поверхнею, що фарбується.
Безпечне використання в навчальних і лікувальних організаціях.
Інтер’єрні магнітних ФАРБУ ВИБИРАЮТЬ естет і ПРИХИЛЬНИКИ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ.

Для естетів вирішальним словом стане те, що поверх фарби можна клеїти шпалери. При цьому магнітні властивості не втратяться. Цю фарбу використовують як основу маркерні дошки. Прихильники здорового способу життя оцінять особливу властивість інтер’єрної магнітної фарби. Вона здатна приглушати електромагнітні випромінювання від побутових приладів: телевізорів, мікрохвильових печей, комп’ютерів. Ви можете купити інтер’єрна магнітну фарбу у нас на сайті. Зробити замовлення просто, виберіть продукт і введіть свою адресу доставки.

Бажаєте дізнатися більше про наші продукти та послуги? Потрібна консультація менеджера! Зателефонуйте нам, і ми розповімо вам все, що вас цікавить.