Магниты для рекламы, сувениров, работы и дома

Производство, поставки и продажи магнитных материалов для рекламы, производства сувениров и для увлечений рукоделием. Магнитный винил, магнитная лента, ферритовые магниты.

гибкие магниты от производителя фото

Магнитный винил (магнитная резина) сделан из смешанных порошков феррита с пластификаторами. Эта продукция имеет хорошие характеристики эластичности материала.

Рекламные и сувенирные магниты — это недорогое средство рекламы. Стоит один раз вложить деньги и потом они все сделают за Вас. Магниты часто передариваются, что позволит узнать о Вас большой аудитории потенциальных потребителей.

Услуги по порезке (высечке) и упаковке магнитного винила — это недорогая услуга нашего предприятия, мы предлагаем для наших заказчиков порезку и высечку магнитного винила по индивидуальному размеру под заказ,  каширование и упаковку в пакеты «флоу-пак»

Крепежные и поисковые магниты

Крепежные магниты — постоянные магниты в корпусе из металла предназначенные для фиксации инструменты, рекламных баннеров, имеет разнообразное применение в быту.

НАШ МАГАЗИН НА ПРОМ.УА

Пакет бумажный из крафт бумаги с ручками – один из популярных видов упаковки изготовленный из высококачественной крафт бумаги.

Бумажные пакеты https://paperbag.org.ua/ Компания «Бумажная упаковка» производит большое разнообразие бумажных пакетов, ламинированных и пакетов из крафт бумаги с ручками, с логотипом от 100 штук.

Бумажный шпагат  изготавливается из крафт бумаги методом скручивания.

Неодимовые магниты, изготавливаемые прессованием или литьем из интерметаллида Nd2Fe14B. Преимуществами этого класса магнитов являются высокие магнитные свойства (Br, Hc и (BH)max), а также невысокая стоимость.

Рекламный Украинский портал

Производство сувенирных и рекламных магнитов

МАГНИТНЫЕ ВИЗИТКИ

ПЛОСКИЕ И РЕКЛАМНЫЕ МАГНИТЫ

АКРИЛОВЫЕ МАГНИТЫ

СМОЛЯНЫЕ МАГНИТЫ

ЗАКАТНЫЕ МАГНИТЫ

МАГНИТ НА АВТОМОБИЛЬ

МАГНИТНЫЕ ИНТЕРЬЕРНЫЕ ОБОИ

УСЛУГИ ПО ПОРЕЗКЕ И УПАКОВКЕ

Возникли вопросы?

Хотите заказать Магнитный винил или Рекламные магниты!

Позвоните к нам по телефону:

+38 044 4964981

+38 067 5494069

+38 067 5084981

Заполните контактную форму:

Наши контакты

Отдел продаж магнитного винила и сувенирных магнитов :

www.magnet.in.ua

Тел: +38 044 4964981

Отдел бумажных пакетов и комплектующих:

www.paperbag.org.ua

Тел: +38 044 4944981

Публикации

Акции

Види сувенірних і рекламних магнітів

Невід’ємним атрибутом кожного будинку вже давно стали рекламні та сувенірні магніти, які ми звикли вішати на холодильники в якості спогадів про подорожі, подарунків близьких, побажань або у вигляді реклами певних товарів і послуг.

Своєрідні «магнітні візитки» несуть в собі необхідну інформацію — від номерів замовлення їжі або сантехніка, до магніту — блокнота, в який можна записати як плани на день, так і список продуктів, які треба купити.

І так, магніти — блокноти — перша категорія магнітів, який ми будемо розглядати в нашій статті. Це новинка в світі подарункових і рекламних сувенірів, яку можна використовувати як магніт-календар, магніт-рецепт, магніт-нагадування і масу інших цікавих варіантів. Такий магніт універсальний у використанні — як подарунок на будь-якої презентації, розпродажі або акції такий магніт порадує отримав подарунок своєю незвичністю і практичністю у використанні, а для того, хто дарує, вручення такого милого презенту буде своєрідною допомогою в просуванні і рекламі свого товару. Наявність логотипу компанії на магніті, а також її контактних даних дає впевненість в тому, що до вас неодмінно звернуться за послугою.

Напередодні свят відмінним подарунком для колег по роботі, членів сім’ї, друзів або коханих, буде придбання магнітів-фоторамок з індивідуальним фотопортретом того, кому підносять подарунок. Головна перевага цього виду магнітів — його універсальність в категоріях отримувачів презенту, зручність у використанні, адже холодильник є в кожній родині, і фоторамка завжди буде знаходитися на видному та часто відвідуваному місці в будинку.

Найбільш популярним видом магнітів, що використовуються в якості просування своєї продукції безліччю компаній, є плоскі магніти, так як численні маркетингові дослідження підтвердили їх ефективність як одного з кращих інструментів реклами.

З недавніх пір особливою популярністю серед споживачів користуються смоляні магніти. Це не дивно, адже завдяки покриттю полімерною смолою картинка виглядає дуже яскраво і привабливо.
Цей магніт, який також може служити закладкою, оцінять любителі літератури і всілякої преси. Розмістивши логотип своєї компанії на такому магніті, ви можете бути впевнені в тому, що він стане ефективним способом просування пропонованого вами товару, а так само поставити галочку напроти пункту «Розширити клієнтську базу» в списку поставлених цілей для розвитку свого бізнесу.
Подача рекламної інформації — процес, що вимагає особливого ​​підходу, це своєрідний талант і необхідний навик для кожного підприємця, в якому необхідно навчиться доносити покупцеві свою затребуваність і при цьому не здатися нав’язливим. Щоб донести потрібну інформацію до потенційних клієнтів, маркетологи вдаються до використання різних платних і безкоштовних сувенірних предметів.

  Слідуючи з вищесказаного, приходимо до висновку, що магнітні сувеніри сьогодні — це кращі носії реклами, адже з їх допомогою можна стимулювати до покупок вже існуючу клієнтську базу, а також привернути увагу потенційних покупців. До того ж, якщо магніт-сувенір безкоштовний, то слід очікувати такого результату, як:

 • Приплив нових покупців. Роздача безкоштовних подарували — метод маркетингу, який часто люблять використовувати у великих маркетах, мережевих магазинах або закладах, які тільки відкрилися, для залучення більшої кількості відвідувачів, адже отримувати різні сувеніри безоплатно приємно абсолютно всім клієнтам;
 • Тривалий період впливу. Як правило, магнітним предметам відразу виділяється почесне місце в будинку — холодильник, комп’ютер або інша техніка. Тому ефект реклами буде впливати на протязі тривалого періоду;
 • Підвищення лояльності і збільшення активності. Довіра і прихильність покупця — це кращий комплімент для виробника сувенірних виробів та подарунків, адже кожна людина любить увагу і подарунки, а витративши кошти на придбання якісних і потрібних магнітних сувенірів, клієнт набуває так само схильність і любов до певних брендів, що робить його постійним покупцем продукції фірми. А це, в свою чергу, підвищить продажі.

Часто сувенірні вироби реалізуються на платній основі. Зазвичай це відбувається в період фестивалів, концертів, на відпочинку або виставках. Саме тому дані сувеніри будуть служити їх покупцям нагадуванням про найприємніших події в їх житті і стануть особливими речами в колекції.

Види сувенірних магнітів

  Для виготовлення сувенірних продуктів використовують такі види магнітів:

 • Ферітовий — найпоширеніший і недорогий вид магнітного матеріалу, який користується популярністю серед замовників через його позитивних якостей і довговічності. Його активно використовують не тільки в рекламній продукції, але і в деяких сферах промисловості, а також в домашніх умовах;
 • Неодимовий — стійкий і довговічний вид магнітної поверхні, славиться своєю міцністю, а так само естетичністю і доступністю. Виробляється в самій різноманітній формі.
  Як ми згадували раніше, сувенірну продукцію з магнітною основою можна класифікувати на:

 • Плоскі магніти. Найбільш поширений варіант виробів. До нього відносяться магнітні візитки, пазли, рамки для фото, календарі та інші вироби;
 • смоляні магніти. Виглядають унікально за рахунок «ефекту лінзи». Завдяки смоляні покриття мають глянець на поверхні. Стійкі до вологи, сонця і низькій температурі. Відомий своєю різноманітною формою виготовлення;
 • Західні магніти. Існують в двох видах, в залежності від форми вироби, а саме опуклі і об’ємні. Виглядають стильно і не займають багато місця;
 • фотомагніти — особливо актуальний серед покупців вид поліграфії. Зображення і фотографії, календарі та візитні картки — все це користується попитом. Для підприємців — це недорогий спосіб заявити про себе, а для звичайної людини — пам’ятні фотографії на видному місці.

Сфери застосування сувенірів

  Через свою невисоку вартість, компактності та інших переваг, сувенірні магніти використовуються практично у всіх сферах життєдіяльності людини:

 • Підтримка корпоративного стилю. Щорічно багато компаній по всій Україні купують подарункові магніти для своїх співробітників і постійних клієнтів з метою створення позитивного робочого мікроклімату, який не тільки зміцнює авторитет компанії, але і додатково її рекламує;
 • У період акцій і свят. Як правило, такий метод популяризації використовують великі торгові мережі і супермаркети. Хоча магнітик є незначним, але практика доводить, що це ефективний спосіб збільшити товарообіг;
 • Для прямих продажів. Купівля магнітних сувенірів для подальшого збуту — саме часте явище. Їх продають в парках, на відпочинку, на вокзалах у будь-який час року. Вирушаючи в подорож, кожен обов’язково привозить звідти сувенір з магнітною основою для друзів і близьких.

Магніти оптом і під замовлення

Тільки в нашому магазині Ви можете купити як і магнітні сувеніри оптом так і замовити виготовлення індивідуальної рекламної продукції.

Співпрацюючи з нами, будьте впевнені в тому, що:

 • Матеріали і товар, який ми реалізуємо — мають високу якість і відповідає всім нормам і стандартам;
 • У нас найвигідніші ціни завдяки власному виробництву;
 • Оплата та доставка товару відбувається комфортно і швидко по всій території Україні.

Телефонуйте і замовляйте наш товар прямо зараз — консультанти допоможуть вам зробити правильний вибір сувенірної продукції з урахуванням всіх ваших побажань! Приємних вам покупок! Діліться своїми відгуками про якість вашої покупки в коментарях!

Отправить запрос