гнучкі магніти від виробника фото

Магнітний вініл (магнітна гума) зроблений зі змішаних порошків фериту з пластифікаторами. Ця продукція має хороші характеристики еластичності матеріалу.

Рекламні магніти

Рекламні магніти – цей недорогий засіб реклами. Варто один раз вкласти гроші і потім вони усі зроблять за Вас. Магніти часто передаровуються, що дозволить дізнатися про Вас великій аудиторії потенційних споживачів.

плоскі магніти

Сувенірні магніти – як вибір з різноманітності сувенірної продукції. Ми маємо можливість, виконувати сувенірні магніти будь-якої складності. Як для подарунка, так і для декору.

Магнитный винил для печати

Послуги з різання (висіканню) і упаковки магнітного вінілу – це недорога послуга нашого підприємства, ми пропонуємо для наших замовників різання і висікання магнітного вінілу за індивідуальним розміром під замовлення, каширование і упаковку в пакети “флоу-пак”

Виробництво сувенірних і рекламних магнітів

МАГНІТНІ ВІЗИТКИ

ПЛОСКІ МАГНІТИ

плоскі магніти

АКРИЛОВІ МАГНІТИ

Изготовление магнитов

СМІЛЬНІ МАГНІТИ

ЗАХІДНІ МАГНІТИ

виробництво магніти

МАГНІТ НА АВТОМОБІЛЬ

Магніти на автомобіль

МАГНІТНІ ИНТЕРЬЕРНЫЕ ШПАЛЕРИ

Магнитный винил для интерьеров

ПОСЛУГИ З РІЗАННЯ І УПАКОВКИ

Послуги

Виробництво магніти

Компанія Magnet.in.ua є заводом виробником сувенірних магнітів. Протягом 6 років ми зарекомендували себе на ринку України. Виробництво відповідає нашому часу і дозволяє виконувати великі обсяги продукції.

Магнітики на холодильник давно є популярним видом подарунка. Для замовлення магнітів Вам необхідно створити макет. Наші фахівці допоможуть Вам розробити цікавий макет і оформлять замовлення.

Види сувенірних і рекламних магнітів

Невід’ємною атрибутом кожного будинку вже давно стали рекламні та сувенірні магніти, які ми звикли вішати на холодильники в якості спогадів про вчинені подорожах, подарунків близьких, побажань або у вигляді реклами певних товарів і послуг.

Своєрідні «магнітні візитки» несуть в собі необхідну інформацію – від номерів замовлення їжі або сантехніка, до магніту – блокнота, в який можна записати як плани на день, так і список продуктів, які треба купити.

І так, магніти – блокноти

Перша категорія магнітів, який ми будемо розглядати в нашій статті. Це новинка в світі подарункових і рекламних сувенірів, яку можна використовувати як магніт-календар, магніт-рецепт, магніт-нагадування і масу інших цікавих варіантів. Такий магніт універсальний у використанні – як подарунок на будь-якої презентації, розпродажі або акції такий магніт порадує отримав подарунок своєю незвичністю і практичністю у використанні, а для того, хто дарує, вручення такого милого презенту буде своєрідною допомогою в просуванні і рекламі свого товару. Наявність логотипу компанії на магніті, а також її контактних даних дає впевненість в тому, що до вас неодмінно звернуться за послугою.
Напередодні свят відмінним подарунком для колег по роботі, членів сім’ї, друзів або коханих, буде придбання магнітів-фоторамок з індивідуальним фотопортретом того, кому підносять подарунок. Головна перевага цього виду магнітів – його універсальність в категоріях получаетелей презенту, зручність у використанні, адже холодильник є в кожній родині, і фоторамка завжди буде знаходитися на видному та часто відвідуваному місці в будинку.

Найбільш популярним видом магнітів, що використовуються в якості просування своєї продукції безліччю компаній, є плоскі магніти, так як численні маркетингові дослідження підтвердили їх ефективність як одного з кращих інструментів реклами.

З недавніх пір особливою популярністю серед споживачів користуються смоляні магніти.

Це не дивно, адже завдяки покриттю полімерною смолою картинка виглядає дуже яскраво і привабливо.

Це магніт, який також може служити закладкою, оцінять любителі літератури і всілякої преси. Розмістивши логотип своєї компанії на такому магніті, ви можете бути впевнені в тому, що він стане ефективним способом просування пропонованого вами товару, а також поставити галочку напроти пункту «Розширити клієнтську базу» в списку поставлених цілей для розвитку свого бізнесу.

Подача рекламної інформації

Процес, що вимагає особливого підходу, це своєрідний талант і необхідний навик для кожного підприємця, в якому необхідно навчиться доносити покупцеві свою затребуваність і при цьому не здатися нав’язливим. Щоб донести потрібну інформацію до потенційних клієнтів, маркетологи вдаються до використання різних платних і безкоштовних сувенірних предметів.

Слідуючи з вищесказаного, приходимо до висновку, що магнітні сувеніри сьогодні – це кращі носії реклами, адже з їх допомогою можна стимулювати до покупок вже існуючу клієнтську базу, а також привернути увагу потенційних покупців. До того ж, якщо магніт-сувенір безкоштовний, то слід очікувати такого результату, як:

 • Приплив нових покупців. Роздача безкоштовних подарували – метод маркетингу, який часто люблять використовувати у великих маркетах, мережевих магазинах або закладах, які тільки відкрилися, для залучення більшої кількості відвідувачів, адже отримувати різні сувеніри безоплатно приємно абсолютно всім клієнтам;
 • Тривалий період впливу. Як правило, магнітним предметів відразу виділяється почесне місце в будинку – холодильник, комп’ютер або інша техніка. Тому ефект реклами буде впливати на протязі тривалого періоду;
 • Підвищення лояльності і збільшення активності. Довіра і прихильність покупця – це найкращий комплімент для виробника сувенірних виробів та подарунків, адже кожна людина любить увагу і подарунки, а витративши кошти на придбання якісних і потрібних магнітних сувенірів, клієнт набуває також схильність і любов до певних брендів, що робить його постійним покупцем продукції фірми. А це, в свою чергу, підвищить продажі.

Часто сувенірні вироби реалізуються на платній основі.

Зазвичай це відбувається в період фестивалів, концертів, на відпочинку або виставках. Саме тому дані сувеніри будуть служити їх покупцям нагадуванням про найприємніших події в їх житті і стануть особливими речами в колекції.

Види сувенірних магнітів

  Для виготовлення сувенірних продуктів використовують такі види магнітів:
 • Ферітовий – найпоширеніший і недорогий вид магнітного матеріалу, який користується популярністю серед замовників через його позитивних якостей і довговічності. Його активно використовують не тільки в рекламній продукції, але і в деяких сферах промисловості, а також в домашніх умовах;
 • Неодимовий – стійкий і довговічний вид магнітної поверхні, славиться своєю міцністю, а також естетичністю і доступністю. Виробляється в самій різноманітній формі.
  Як ми згадували раніше, сувенірну продукцію з магнітною основою можна класифікувати на:
 • Плоскі магніти. Найбільш поширений варіант виробів. До нього відносяться магнітні візитки, пазли, рамки для фото, календарі та інші вироби;
 • смоляні магніти. Виглядають унікально за рахунок «ефекту лінзи». Завдяки смоляні покриття мають глянець на поверхні. Стійкі до вологи, сонця і низькій температурі. Відомий своєю різноманітною формою виготовлення;
 • Західні магніти. Існують в двох видах, в залежності від форми вироби, а саме опуклі і об’ємні. Виглядають стильно і не займають багато місця;
 • фотомагніти – особливо актуальний серед покупців вид поліграфії. Зображення і фотографії, календарі та візитні картки – все це користується попитом. Для підприємців – це недорогий спосіб заявити про себе, а для звичайної людини – пам’ятні фотографії на видному місці.

Сфери застосування сувенірів

  Через свою невисоку вартість, компактності та інших переваг, сувенірні магніти використовуються практично у всіх сферах життєдіяльності людини:
 • Підтримка корпоративного стилю. Щорічно багато компаній по всій Україні набувають подарункові магніти для своїх співробітників і постійних клієнтів з метою створення позитивного робочого мікроклімату, який не тільки зміцнює авторитет компанії, але і додатково її рекламує;
 • У період акцій і свят. Як правило, такий метод популяризації використовують великі торгові мережі і супермаркети. Хоча магнітик є незначним, але практика доводить, що це ефективний спосіб збільшити товарообіг;
 • Для прямих продажів. Купівля магнітних сувенірів для подальшого збуту – саме часте явище. Їх продають в парках, на відпочинку, на вокзалах у будь-який час року. Вирушаючи в подорож, кожен обов’язково привозить звідти сувенір з магнітною основою для друзів і близьких.

Магніти оптом і під замовлення

Тільки в нашому магазині Ви можете купити як і магнітні сувеніри оптом так і замовити виготовлення індивідуальної рекламної продукції.

  Співпрацюючи з нами, будьте впевнені в тому, що:
 • Матеріали і товар, який ми реалізуємо – мають високу якість і відповідає всім нормам і стандартам;
 • У нас найвигідніші ціни завдяки власному виробництву;
 • Оплата та доставка товару відбувається комфортно і швидко по всій території України.

Телефонуйте і замовляйте наш товар прямо зараз – консультанти допоможуть вам зробити правильний вибір сувенірної продукції з урахуванням всіх ваших побажань! Приємних вам покупок! Діліться своїми відгуками про якість вашої покупки в коментарях!