Виробництво магніти

Компанія Magnet.in.ua є заводом виробником сувенірних магнітів. Протягом 6 років ми зарекомендували себе на ринку України. Виробництво магніти відповідає нашому часу і дозволяє виконувати великі обсяги продукції.

Магнітики на холодильник давно є популярним видом подарунка. Для замовлення магнітів Вам необхідно створити макет. Наші фахівці допоможуть Вам розробити цікавий макет і оформлять замовлення.

Види виробництво магніти сувенірних і рекламних магнітів

Невід’ємною атрибутом кожного будинку вже давно стали рекламні та сувенірні магніти, які ми звикли вішати на холодильники в якості спогадів про вчинені подорожах, подарунків близьких, побажань або у вигляді реклами певних товарів і послуг.

Своєрідні «магнітні візитки» несуть в собі необхідну інформацію – від номерів замовлення їжі або сантехніка, до магніту – блокнота, в який можна записати як плани на день, так і список продуктів, які треба купити.

І так, магніти – блокноти

Перша категорія магнітів, який ми будемо розглядати в нашій статті. Це новинка в світі подарункових і рекламних сувенірів, яку можна використовувати як магніт-календар, магніт-рецепт, магніт-нагадування і масу інших цікавих варіантів. Такий магніт універсальний у використанні – як подарунок на будь-якої презентації, розпродажі або акції такий магніт порадує отримав подарунок своєю незвичністю і практичністю у використанні, а для того, хто дарує, вручення такого милого презенту буде своєрідною допомогою в просуванні і рекламі свого товару. Наявність логотипу компанії на магніті, а також її контактних даних дає впевненість в тому, що до вас неодмінно звернуться за послугою.
Напередодні свят відмінним подарунком для колег по роботі, членів сім’ї, друзів або коханих, буде придбання магнітів-фоторамок з індивідуальним фотопортретом того, кому підносять подарунок. Головна перевага цього виду магнітів – його універсальність в категоріях получаетелей презенту, зручність у використанні, адже холодильник є в кожній родині, і фоторамка завжди буде знаходитися на видному та часто відвідуваному місці в будинку.

Найбільш популярним видом магнітів, що використовуються в якості просування своєї продукції безліччю компаній, є плоскі магніти, так як численні маркетингові дослідження підтвердили їх ефективність як одного з кращих інструментів реклами.

З недавніх пір особливою популярністю серед споживачів користуються смоляні магніти.

Це не дивно, адже завдяки покриттю полімерною смолою картинка виглядає дуже яскраво і привабливо.

Це магніт, який також може служити закладкою, оцінять любителі літератури і всілякої преси. Розмістивши логотип своєї компанії на такому магніті, ви можете бути впевнені в тому, що він стане ефективним способом просування пропонованого вами товару, а також поставити галочку напроти пункту «Розширити клієнтську базу» в списку поставлених цілей для розвитку свого бізнесу. Виробництво магніти.

Подача рекламної інформації

Процес, що вимагає особливого підходу, це своєрідний талант і необхідний навик для кожного підприємця, в якому необхідно навчиться доносити покупцеві свою затребуваність і при цьому не здатися нав’язливим. Щоб донести потрібну інформацію до потенційних клієнтів, маркетологи вдаються до використання різних платних і безкоштовних сувенірних предметів.

Слідуючи з вищесказаного, приходимо до висновку, що магнітні сувеніри сьогодні – це кращі носії реклами, адже з їх допомогою можна стимулювати до покупок вже існуючу клієнтську базу, а також привернути увагу потенційних покупців. До того ж, якщо магніт-сувенір безкоштовний, то слід очікувати такого результату, як:

 • Приплив нових покупців. Роздача безкоштовних подарували – метод маркетингу, який часто люблять використовувати у великих маркетах, мережевих магазинах або закладах, які тільки відкрилися, для залучення більшої кількості відвідувачів, адже отримувати різні сувеніри безоплатно приємно абсолютно всім клієнтам;
 • Тривалий період впливу. Як правило, магнітним предметів відразу виділяється почесне місце в будинку – холодильник, комп’ютер або інша техніка. Тому ефект реклами буде впливати на протязі тривалого періоду;
 • Підвищення лояльності і збільшення активності. Довіра і прихильність покупця – це найкращий комплімент для виробника сувенірних виробів та подарунків, адже кожна людина любить увагу і подарунки, а витративши кошти на придбання якісних і потрібних магнітних сувенірів, клієнт набуває також схильність і любов до певних брендів, що робить його постійним покупцем продукції фірми. А це, в свою чергу, підвищить продажі.

Часто сувенірні вироби реалізуються на платній основі.

Зазвичай це відбувається в період фестивалів, концертів, на відпочинку або виставках. Саме тому дані сувеніри будуть служити їх покупцям нагадуванням про найприємніших події в їх житті і стануть особливими речами в колекції.

Види сувенірних магнітів

  Для виготовлення сувенірних продуктів використовують такі види магнітів:

 • Ферітовий – найпоширеніший і недорогий вид магнітного матеріалу, який користується популярністю серед замовників через його позитивних якостей і довговічності. Його активно використовують не тільки в рекламній продукції, але і в деяких сферах промисловості, а також в домашніх умовах;
 • Неодимовий – стійкий і довговічний вид магнітної поверхні, славиться своєю міцністю, а також естетичністю і доступністю. Виробляється в самій різноманітній формі.
  Як ми згадували раніше, сувенірну продукцію з магнітною основою можна класифікувати на:

 • Плоскі магніти. Найбільш поширений варіант виробів. До нього відносяться магнітні візитки, пазли, рамки для фото, календарі та інші вироби;
 • Смоляні магніти. Виглядають унікально за рахунок «ефекту лінзи». Завдяки смоляні покриття мають глянець на поверхні. Стійкі до вологи, сонця і низькій температурі. Відомий своєю різноманітною формою виготовлення;
 • Західні магніти. Існують в двох видах, в залежності від форми вироби, а саме опуклі і об’ємні. Виглядають стильно і не займають багато місця;
 • Фотомагніти – особливо актуальний серед покупців вид поліграфії. Зображення і фотографії, календарі та візитні картки – все це користується попитом. Для підприємців – це недорогий спосіб заявити про себе, а для звичайної людини – пам’ятні фотографії на видному місці.

Сфери застосування сувенірів

  Через свою невисоку вартість, компактності та інших переваг, сувенірні магніти використовуються практично у всіх сферах життєдіяльності людини:

 • Підтримка корпоративного стилю. Щорічно багато компаній по всій Україні набувають подарункові магніти для своїх співробітників і постійних клієнтів з метою створення позитивного робочого мікроклімату, який не тільки зміцнює авторитет компанії, але і додатково її рекламує;
 • В період акцій і свят. Як правило, такий метод популяризації використовують великі торгові мережі і супермаркети. Хоча магнітик є незначним, але практика доводить, що це ефективний спосіб збільшити товарообіг;
 • Для прямих продажів. Купівля магнітних сувенірів для подальшого збуту – саме часте явище. Їх продають в парках, на відпочинку, на вокзалах у будь-який час року. Вирушаючи в подорож, кожен обов’язково привозить звідти сувенір з магнітною основою для друзів і близьких.
Магніти оптом і під замовлення виробництво магніти

Тільки в нашому магазині Ви можете купити як і магнітні сувеніри оптом так і замовити виготовлення індивідуальної рекламної продукції.

  Співпрацюючи з нами, будьте впевнені в тому, що:

 • Матеріали і товар, який ми реалізуємо – мають високу якість і відповідає всім нормам і стандартам;
 • У нас найвигідніші ціни завдяки власному виробництву;
 • Оплата і доставка товару відбувається комфортно і швидко по всій території Україні.

Телефонуйте і замовляйте наш товар прямо зараз магазин магнітів – консультанти допоможуть вам зробити правильний вибір сувенірної продукції з урахуванням всіх ваших побажань! Приємних вам покупок! Діліться своїми відгуками про якість вашої покупки в коментарях!