Акриловий магніт або пластиковий

Дуже поширений вид магніту. Відмінний носій Вашої реклами. Кріпиться на будь-яку металеву поверхню – холодильники, системні блоки, сейфи, офісні дошки і т. Д., Завдяки чому завжди залишається на увазі. Додаткову привабливість такого сувеніру може надати наявність маленького термометра, і тоді ваш сувенір стане не тільки красивою, але і вельми корисною на холодильнику.

Прозорий акриловий розбірний корпус для поліграфічної вставки. Технологія виготовлення магнітів на холодильник цього виду дуже проста і складається з 2-х етапів:

 1. Вставки зображення
 2. Закривання магніту прозорою кришкою
Акриловый магнит

Готовий виріб має найтриваліший термін служби серед рекламних магнітів. При виробництві цього виду магнітів на холодильник застосовується магнітний вініл товщиною 0,7 мм або 0,9 мм.
Безсумнівною перевагою акрилового магніту є короткий термін виготовлення, простота і відносна дешевизна по відношенню до кількості виробів.

Заготівля (пластикового) акрилового магніту (з магнітом і пакетиком):

 • 65х65 мм під вставку 57х57 мм. Мінімальне замовлення 1000 шт
 • 52х78 мм під вставку 45х70 мм. Мінімальне замовлення 1000 шт
 • Магніт-марка 65х65 мм під вставку 57х57 мм. Мінімальне замовлення 1000 шт
 • Магніт-марка 52х78 мм під вставку 45х70 мм. Мінімальне замовлення 1000 шт
акриловий магніт,

ТОВАРИ З МАГАЗИНУ

Акриловий магніт або пластиковий замовлення недорого

Акриловий або пластиковий магніт є одним з найпоширеніших видів магнітних виробів. Вони широко використовуються для виготовлення сувенірів, друку фотографій, а також в рекламних цілях (магніти зарекомендували себе як дешевий і ефективний інструмент просування бренду або індивідуального продукту).

Замовити виготовлення пластикових магнітів з нанесенням або без зображення, різних розмірів ви можете від компанії Магніт за доступними цінами.

Переваги акрилового магніту

Акриловий магніт або пластик має безліч переваг, які роблять їх популярними:

 1. Краси. В якості основи для друку використовується магнітний вініл. Застосовувати картинку можна по-різному: зміщення, трафарет, за допомогою цифрового або струменевого принтера і т.д. Він буде дуже чітким і яскравим.
 2. Довголіття. Зображення на цьому магніті закривається пластиковою кришкою, тому він не вигоряє на сонці і зберігає свій презентабельний зовнішній вигляд протягом багатьох років. Пластикова кришка надійно захищає картину від подряпин, рідин та інших пошкоджень.
 3. Універсальність. Вони підходять для виробництва магнітів будь-якого типу і можуть розташовуватися на будь-якій металевій поверхні: холодильнику, комп’ютері, сталевих дверцятах, магнітній дошці і т.д.
 4. Простота і швидкість виготовлення. Зробити такі магніти не складе труднощів як в промислових умовах, так і в домашніх умовах. Тому акрилові магніти вибираються як для виробництва серії рекламних магнітів, так і для виготовлення сувенірів майстрами ручної роботи і звичайними людьми.
 5. Низька ціна. Вартість таких магнітів невисока – можна замовити невеликі або великі партії, в залежності від ваших цілей.

Акриловий магніт або пластик: з чого він зроблений?

До таких магнітів відноситься кілька частин:

 • пластиковий корпус зі знімним покриттям;
 • магнітна стрічка;
 • поліграфічна вставка.

Для виробництва пластикових магнітів використовується магнітний вініл товщиною 0,7 або 0,9 мм.

Для виготовлення такого магніту вам знадобляться:

 • роздрукувати зображення;
 • вставити його в корпус;
 • закрийте малюнок прозорою кришкою.

Він дуже швидкий і легкий, до того ж не вимагає спеціального обладнання. Все, що вам потрібно, це принтер і ваші власні руки.

Які пластикові магніти можна замовити?

Виробник Magnet пропонує пластикові магніти різних розмірів. Стандарт 64 х 64 мм і 52 х 78 мм. Також можна замовити вироби з параметрами 97 х 65 мм.

Мінімальне замовлення – одна коробка на 1000 штук.

Акрилові магніти можуть послужити не тільки рекламним інструментом, але і стати відмінним незабутнім подарунком для сім’ї і друзів. Можна зробити самий незвичайний оригінальний сувенір з загальною фотографією, яка буде радувати їх кожен день. Також пластикові магніти дуже часто використовуються для виготовлення сувенірів з фотографіями пам’яток туристичних міст і т.д.

Красиві, довговічні і дешеві, вони є найпопулярнішим типом магнітів холодильника. Замовляйте пластикові магніти за найкращою ціною в Україні. Ви дуже швидко отримаєте замовлення в будь-якому місті України з доставкою.