Західні магніти

fridge magnet

Виробництво західних, рекламних та сувенірних магнітів на холодильник здійснюється на спеціальному обладнанні методом вальцювання. Виготовлення західних магнітів на замовлення відбувається на основі металевої заготовки круглої або прямокутної форми. Для виготовлення західного магніту використовується основа з магнітом для кріплення до холодильника. На основу поміщається повнокольорова поліграфічна картинка. Друк картинок для таких рекламних магнітів виконується цифровим або офсетним способом.

Розміри західних магнітів які ми виробляємо:

– Прямокутні з прямими кутами

63,5мм*63,5мм

40мм*60мм

50мм*90мм

– Прямокутні з округленими кутами

40мм*60мм

50мм*90мм

15мм*60мм

Західні магніти

Переваги західного магніту:

  • Привертає увагу
  • Просто відмінний як сувенір
  • Доброзичливо розташовує до торгову марку
  • Можливість виготовити будь-якої форми і розмір

Західні магніти – універсальний аксесуар кожного холодильника

При першій згадці про сувенірному магніті уяву обивателя малює картинку із зображенням круглого вироби, дуже схожого на значок. Цей різновид є дуже поширеною на ринку і користується попитом серед компаній-замовників. Магніти цього типу називаються західними і являють собою не тільки яскравий сувенір, але і відмінну, хоч і невелику, рекламний майданчик.

Магнітні «значки» переваги

Подібні вироби можуть стати відмінним подарунком для клієнтів будь-якого віку і соціального статусу. Будучи досить привабливим і відносно недорогим варіантом сувенірної продукції, західні магніти вдало використовуються в піар-кампаніях і інших схожих заходах. Ви можете розмістити на такій невеликій поверхні достатньо інформації, щоб залучити тим самим потенційних клієнтів. Крім того, західні магніти мають ще деякі переваги, а саме:

  • міцність (стійкі до зовнішніх пошкоджень);
  • легкість і ненав’язливість (такий подарунок ні до чого не зобов’язує, а лише нагадує про вашу компанію);
  • естетичний шарм (хороший дизайн завжди радує око споживача).

Серед безлічі інших способів реклами західні магніти займають особливе місце, адже їх виробництво не вимагає величезних фінансових вкладень, а результат відчутний і тривалий. Досить багато компаній успіхом своїх піар-акцій зобов’язані саме цим промо сувеніри. Наприклад, магніти на холодильник, які просто вкладалися в якості подарунків в пакети з покупками, книги, буклети і т. Д.

Особливості виробництва і чому замовляти краще тут?

У процесі створення закатних магнітів застосовується метод вальцювання і використовуються в якості основи круглі або прямокутні металеві заготовки. На «фундамент» магніту поміщають повнокольоровий поліграфічну картинку.

Замовляючи у нас західні магніти, ви можете бути впевнені в якості продукції та своєчасності її доставки. Крім того, не обмежуйте свою фантазію стандартними моделями, адже ми виконуємо вироби з найрізноманітніших макетів, враховуючи всі побажання наших клієнтів. Робіть тільки вигідну рекламу, використовуючи наші західні магніти!