Види магнітів на холодильник і їх особливості

Виготовлення магнітів на холодильник може відбуватися по-різному і в залежності від нього буде відрізнятися результат. Наша фірма виробляє різні види магнітів. З найбільш затребуваних можна назвати плоскі, смоляні і західні магнітики. Кожен з цих видів доступні для покупки в будь-якому необхідній кількості.

МАГНІТИ НА ХОЛОДИЛЬНИК ВІД ВИРОБНИКА

Плоскі магнітики

Плоскі магнітики представляють собою найпоширеніший вид. Вони є в кожному будинку – це найпростіший тип, який характеризується досить гарним зовнішнім виглядом і найнижчою вартістю. У нас ви можете замовити такі магніти будь-якої форми (прямокутної, круглої, квадратної, довільної і т.п.) і розмірів. Ми виконуємо як стандартні, так і індивідуальні замовлення.

Також ви можете замовити візитки, календарі та інші плоскі канцелярське приладдя на магнітній основі. Вони зручні у використанні і хороші як подарункового матеріалу.

Закатні магніти

Західні магнітики називають також «вальцьованими». Вони мають спеціальне покриття, яке робить колір зображення насиченим і забезпечує додатковий захист від зовнішніх впливів. Виглядають такі магніти набагато привабливіше. Вони відмінно підійдуть для солідної рекламної кампанії, як красивий дорогий сувенір і т.п.

Такі магніти ви можете замовити у нас прямокутної форми або з закругленими краями. Розміри можна підібрати по сітці або зробити замовлення з індивідуальними параметрами.

Смоляні магнітики

Смоляні магнітики – вид, який якісно відрізняється від інших текстурою і зовнішнім виглядом. Вони приємні на дотик і стануть прикрасою будь-якого інтер’єру. Такі магніти досить дорогі, проте вартість виправдовується результатом. Спеціальне покриття захищає поверхню від зовнішніх впливів і гарантує відмінний зовнішній вигляд.

У нас ви також можете замовити висічення отвори в магніті.

Якщо Ви любите творити і хочете зробити магніти на холодильник своїми руками, купіть у нас спеціальну магнітну підкладку, яка стане підставою для вашого сувеніра. Це можливість зробити незвичайний презент дорогій людині.

плоскі магніти

Замовити магнітики можна у нас

Наша компанія давно займається випуском магнітиків різноманітних форм, розмірів і видів. Великий досвід і власна виробнича база дозволяють гарантувати відмінний результат. Ми можемо сміливо обіцяти:

  • висока якість продукції;
  • швидкі терміни;
  • низькі ціни.

Замовивши магніт холодильник, ви отримаєте його з доставкою в будь-якому населеному пункті України з Нової поштою. Ви можете купити магніт прямо зараз! Ми будемо раді працювати для вас!

Магнет.ін.юа пропонує виготовлення магнітиків на холодильник дуже швидко і за низькою ціною. Зробіть замовлення і залишитеся задоволені!