Види магніти на холодильник і їх особливості

Виготовлення магнітів на холодильник може відбуватися по-різному і в залежності від нього буде відрізнятися результат. Наша фірма виробляє різні види магнітів. З найбільш затребуваних можна назвати плоскі, смоляні і західні магнітики. Кожен з цих видів доступні для покупки в будь-якому необхідній кількості.

МАГНІТИ НА ХОЛОДИЛЬНИК ВІД ВИРОБНИКА

Плоскі магнітики

Плоскі магнітики представляють собою найпоширеніший вид. Вони є в кожному будинку – це найпростіший тип, який характеризується досить гарним зовнішнім виглядом і найнижчою вартістю. У нас ви можете замовити такі магніти на холодильник будь-якої форми (прямокутної, круглої, квадратної, довільної і т.п.) і розмірів. Ми виконуємо як стандартні, так і індивідуальні замовлення.

Також ви можете замовити візитки, календарі та інші плоскі канцелярське приладдя на магнітній основі. Вони зручні у використанні і хороші як подарункового матеріалу.

Закатні магніти

Західні магнітики називають також «вальцьованими». Вони мають спеціальне покриття, яке робить колір зображення насиченим і забезпечує додатковий захист від зовнішніх впливів. Виглядають такі магніти набагато привабливіше. Вони відмінно підійдуть для солідної рекламної кампанії, як красивий дорогий сувенір і т.п.

Такі магніти ви можете замовити у нас прямокутної форми або з закругленими краями. Розміри можна підібрати по сітці або зробити замовлення з індивідуальними параметрами.

Смоляні магнітики

Смоляні магнітики – вид, який якісно відрізняється від інших текстурою і зовнішнім виглядом. Вони приємні на дотик і стануть прикрасою будь-якого інтер’єру. Такі магніти досить дорогі, проте вартість виправдовується результатом. Спеціальне покриття захищає поверхню від зовнішніх впливів і гарантує відмінний зовнішній вигляд.

У нас ви також можете замовити висічення отвори в магніті.

Якщо Ви любите творити і хочете зробити магніти на холодильник своїми руками, купіть у нас спеціальну магнітну підкладку, яка стане підставою для вашого сувеніра. Це можливість зробити незвичайний презент дорогій людині.

плоскі магніти

Замовити магнітики можна у нас

Наша компанія давно займається випуском магнітиків різноманітних форм, розмірів і видів. Великий досвід і власна виробнича база дозволяють гарантувати відмінний результат. Ми можемо сміливо обіцяти:

  • висока якість продукції;
  • швидкі терміни;
  • низькі ціни.

МАГНІТИ НА ХОЛОДИЛЬНИК ВІД ВИРОБНИКА

Магніти на холодильник є одним із найпопулярніших видів декору для дому.

Вони не тільки є функціональними та допомагають прикріпити до холодильника нагадування, списки покупок та інші важливі документи, але можуть стати прикрасою інтер’єру.

Декоративні магнітики на холодильник можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як метал, пластик, скло або дерево. Вони можуть мати різні форми та розміри, починаючи від класичних магнітів у вигляді квадратиків або кіл, до магнітів у формі тварин, рослин, фруктів та овочів. Також декоративні магнітики можуть мати різні зображення, починаючи від кумедних картинок та коміксів, до фотографій знаменитостей, пейзажів та інших цікавих зображень. Деякі магніти на холодильник також можуть бути персоналізовані за допомогою написів або фотографій.

Декоративні магнітики на холодильник можуть стати чудовим подарунком для друзів та близьких. Вони можуть бути використані як елемент декору на весіллях, дитячих святах та інших заходах. Також вони можуть бути використані як сувеніри із символікою міста чи країни.

Крім того, магніти на холодильник можуть стати частиною колекції.

Деякі люди колекціонують магніти з різних країн чи міст, інші збирають магніти із зображенням різних тварин чи рослин. Однак, не варто забувати про те, що магніти на холодильник можуть бути небезпечними для дітей та свійських тварин. Маленькі магнітики можуть бути проковтнуті дітьми, що може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям. Крім того, магніти можуть залучати домашніх тварин, що також може бути небезпечним для їх здоров’я.

Магніти на холодильник – це не лише функціональний елемент декору, але й чудовий спосіб висловити свою індивідуальність та прикрасити свій будинок. Вони можуть бути виконані в різних стилях, від класичних до сучасних, що дозволяє підібрати магніти на будь-який смак та колір.

Якщо ви хочете придбати декоративні магнітики на холодильник, то ви можете знайти їх у різних магазинах, як онлайн, так і офлайн. Вони зазвичай коштують недорого, що робить їх доступними для кожного.

Також ви можете створити власні декоративні магнітики на холодильник.

Для цього вам потрібно купити магнітну стрічку та прикріпити до неї картинки, фотографії чи написи, які ви хочете бачити на своєму холодильнику.

Але не забувайте, що магніти на холодильник – це не лише декоративний елемент, а й функціональний. Вони допомагають організувати своє життя та не забути про важливі справи. Тому, вибираючи магніти на холодильник, не забувайте про те, що вони мають бути практичними.

Загалом, магніти на холодильник – це чудовий спосіб прикрасити свій будинок та організувати своє життя. Вони можуть стати чудовим подарунком чи частиною колекції. Головне, не забувайте про безпеку під час використання магнітів, особливо якщо у вас є діти або домашні тварини.