[rev_slider alias=”magnitkraska”]

Магнітна фарба

Фотографії в альбомі дивляться рідко. Картини в інтер’єрі набридають. Розклад, інформація або плани забуваються. Ключі пропадають з видного місця. Перераховувати можна довго.

Magnet.in.ua попереду планети всієї і знає, як офісне, розважальне і домашній простір не просто прикрасити, а зробити робочим. Магнітна фарба – вибір сучасних людей.

Телефонуйте – даємо повну консультацію про продукт, розрахуємо потрібний обсяг і проведемо інструктаж використання.

Магнітна фарба перетворює будь-яку стіну в робочу область де можна розмістити праці своєї творчої діяльності і не тільки. Стіна, покрита магнітної фарбою легко може стати робочою областю для навчальних посібників, пам’яток, планування, карт світу, фото галереї з сімейними фото в магнітних рамках.

Магнітна фарба і її особливості

Виникало хоч раз бажання повісити на видне місце малюнок, зроблений улюбленими дитячими ручками, або розклад занять і гуртків, а може сподобався рецепт або милу фотографію? Псувати стіну цвяхами, кнопками або скотчем не хочеться. Вихід є! Магнітна фарба для стін. Що це? Як працює? Всі подробиці нижче.

Читать больше....

Магнітна фарба – латексна фарба на водній основі з додаванням магнітних частинок. Фарба підходить для внутрішніх робіт і наноситься на бетонні, дерев’яні поверхні, гіпсо-картон, фанеру, ДСП та інше.

Магнітна фарба. Головні характеристики:

 • Екологічний продукт. Безпечний будівельний матеріал, який можна використовувати в дитячих кімнатах, навчальних і лікувальних закладах, на кухні.
 • Без запаху. Магнітна фарба без звичного всім запаху фарбових матеріалів.
 • Зчеплення (адгезія) з багатьма поверхнями, це означає, що прекрасно наноситися. Єдине правило – гладка поверхня.
 • Вогнестійкість
 • Не втрачає магнітних властивостей при нанесенні зверху інтер’єрної кольорової фарби, лаку або обклеювання шпалерами для додання потрібного кольору або фактури
 • Зменшення шкоди від випромінювання техніки
 • Проста технологія нанесення

Магнітна фарба. переваги

Найголовніша перевага магнітної фарби від магнітних – маркерних дощок, самостійний вибір місця і площі покриття, і форма (не обов’язково робити прямокутник або квадрат, в дитячій кімнаті можна зробити у вигляді гір, в коридорі – коло, в офісі піраміда успіху.

Як використовувати магнітну фарбу:

 • Чиста підготовлена поверхня. Прибрати повністю шпалери, лак, фарбу і всі види забруднень. Абсолютно гладка поверхня.
 • Вимити підготовлену поверхню і дати час висохнути.
 • Всі нерівності зашпаклювати і зашкурить.
 • Грунтовка стіни, використовувати матеріал глибокого проникнення. Нанести 2-3 шари, перед кожним шаром стіна повинна повністю просохнути.
 • Магнітна фарба наноситься на останній сухий шар грунтовки.

Пам’ятайте правила техніки безпеки при фарбувальних роботах. Фарбування тільки в спец одязі, використовувати респіратор, якщо погано вентилюється приміщення. По закінченню роботи добре промити руки, уникати дотику до очей брудними руками. Частинки заліза можуть пошкодити рогівку ока. Використовувати захисні окуляри.   

Поради для ефективності магнітної фарби:

 1. Збільшивши шари магнітної фарби забезпечите краще кріплення магнітів до стіни. Ідеальний варіант 3-4 шари.
 2. Природа магнітної фарби на стіні шорстка, залізні частинки дають такий вид. Стіна вийде фактурною.
 3. Перед нанесенням добре перемішати фарбу, залізні частинки осідають на дні.
 4. Вибирати правильний колір інтер’єрної фарби. Колір магнітної фарби-темно- сірий, тому фарбу, нанесену зверху, потрібно протестувати на цьому тлі.
 5. Для чистоти решті поверхні від магнітної фарби, захистити паперовим скотчем.
 6. Використовувати при фарбуванні тільки длінноворсовий валик.
 7. Фінішне фарбування або поклейка шпалер через добу після нанесення магнітної фарби. Будь-які повторні нанесення потрібно робити тільки на добре висохлу поверхню.

Магнітна фарба – купити

Купити магнітну фарбу можна звернувшись в розділ “Контакти”. Ми є виробником магнітних виробів. У нашій компанії Ви зможете замовити магнітну фарбу під Ваші потреби.

Магнітна фарба на стіні притягує не тільки предмети, а й погляди.