МАГНІТНИЙ ВІНІЛ

ЛИСТИ БЕЗ КЛЕЮ

Гнучкий магнітний вініл у листах (магнітна гума)
виготовлений із змішаних порошків фериту з пластифікаторами.
Магнітний вініл у листах без клейового шару

Купити у магазині

МАГНІТНИЙ ВІНІЛ

ЛИСТ З КЛЕЄМ

Гнучкий магнітний вініл у листах (магнітна гума)
виготовлений із змішаних порошків фериту з пластифікаторами.
Магнітний вініл у листах з клейовим шаром

Купити у магазині

Магнітний вініл в листах: де і який купити?

Магнітний вініл в листах – матеріал, який використовують для виготовлення різних товарів: рекламних вивісок, інформаційних стендів, фотопаперу, фонів для фотостудій, магнітиків на холодильник, виробів, календарів, банерів для автомобілів, дитячих іграшок, інтер’єрної продукції та іншого.

Матеріал досить універсальний: він гнучкий, міцний, що не токсичний, прекрасно тримає форму, виготовляється в різних формах і розмірах, стійкий до води і широкого діапазону температур.

Серед форм є не тільки листи, але також стрічки і рулони. Товщина продукції варіюється від 0,3 до 2 мм і впливає на магнітні властивості. Вироби можуть мати додаткові шари (ПВХ / клейовий).

У виробництві великих партій товарів використовується гнучкий магніт в листах / рулонах – це обумовлено економічною вигодою. Листи і рулони зручно зберігати. Але не все обладнання можна використовувати для обробки матеріалу рулонного типу, отже листової гнучкий магніт більш універсальний.

Залежно від призначення і способу обробки ферритового полотна, можна придбати даний продукт з клейовим шаром або ПВХ-покриттям. Тип клею підбирається з урахуванням вимог до адгезійним характеристикам. Доступно також полотно без покриттів.

Магнітний вініл в листах для кращих інтер’єрних рішень!

Вінілові магніти набирають популярність при оформленні інтер’єрів дитячих кімнат, тренінгових і виставкових залів, центрів навчання, шкіл і інших приміщень.

Коли необхідно оформити зону для творчості в дитячій кімнаті, використовують ферритовое полотно з клейовим шаром. На рівну очищену поверхню стіни, двері або шафи приклеюють магнітний вініл потрібного розміру. Таким чином на аркушах можна малювати крейдою, кріпити різні предмети з металевою основою. Під замовлення також виготовляють магнітні листи з малюнком.

Для інтернет-магазинів, які роблять фото і записують відео огляди своїх товарів, магнітний вініл в листах ідеально підходить для створення фотофон. Їх можна часто міняти, вони просто встановлюються, а також їх можна перенести в будь-яке інше місце.

Для приміщень, в яких проводяться різні заходи (презентації товарів, послуг, корпоративні зустрічі), краще оформити ділянку за допомогою гнучкого заліза. Таким чином завжди буде основа під змінні магнітні рекламні плакати і банери.

Як правило, за допомогою магнітного полотна в інтер’єрі оформляють певні ділянки стін / дверей / шаф. Якщо використовується магнітний вініл з клеєм, тоді полотно приклеюється до поверхні. Якщо ж був обраний феритовий матеріал без липкою основи, тоді може використовуватися гнучке полімерне залізо в якості основи для монтажу. Останній спосіб кріплення ідеально підходить для випадків, коли інформацію, фон або рекламну вивіску потрібно міняти систематично.

Магнітний вініл в листах: де і який купити в Україні?

Феритові листи з клеєм зручні у використанні. Тип клейового шару можна підібрати з урахуванням умов використання: для розміщення виробів на вулиці або всередині приміщення. Також є полотно з підвищеними характеристиками клейкості.

Гнучкий магніт для друку можна умовно розділити на дві групи: фотопапір і листи з ПВХ покриттям. У першому випадку феритовий лист використовується для друку пігментними і водорозчинними чорнилами, у другому – сольвентними.

Наша компанія пропонує взаємовигідні умови співпраці. Крім того, що у нас великий асортимент магнітного вінілу різних розмірів і форм, ми також пропонуємо широкий спектр послуг. Дзвоніть прямо зараз!