Магнітний вініл для друку

У сучасному світі видів реклами досить багато, і зовсім кожен може вибрати для себе те, що, на перший погляд, ефективно, дієво і доступно, але не кожне рекламне повідомлення здатне привернути увагу споживача. Всілякі програми та інтернет-ресурси є відмінними інструментами в просуванні товарів і послуг, однак друкована продукція, завдяки її ефективності, простоті доступу і низької вартості у виробництві, є не менш актуальною і дієвою.
Завдяки своїм властивостям, магнітний вініл є часто використовуваним матеріалом для виробництва різних видів товарів, надаючи їм унікальність і практичність у використанні.

Серед всіх достоїнств магнітного вінілу особливо виділяються наступні:

 • Висока міцність Виготовлювальне матеріалу сприяє витримці товаром впливу навколишнього середовища, підвищеної вологості, і перепади температур. Це дозволяє застосовувати вироби з вінілу не тільки всередині приміщень, але в навколишньому середовищі (автомобільний транспорт, інформаційні стенди та інше);
 • Зносостійкість і довговічність перешкоджають швидкого зношування і псування товару і втрати своїх магнітних властивостей;
 • Екологічна нешкідливість та безпечність для здоров’я дорослих і дітей;
 • Багатофункціональність і різноманітність друку. Варіативність виробів з магнітного вінілу підвищить довіру і лояльність замовників до виробників.

Головне – це наявність високоякісної поверхні.

Крім своїх фізичних властивостей, магнітна папір славиться різноманітністю в формах і розмірах вінілу, завдяки чому замовники можуть розширювати спектр вироблених ними товарів і залежно від поставлених цілей. Магнітний вініл проводиться в формі листів і рулонів, і, як правило, листи мають формат А4. Рулонний магнітний вініл буває різних розмірів (ширина і довжина варіюється в залежності від призначення).

Види магнітного вінілу для друку

Магнітний вініл для друку виготовляється в наступних варіантах:

 • Папір для фотографій з магнітними властивостями – різновид паперу для друку фотографій, зображень або будь-який інший інформації з використанням струменевих і лазерних принтерів.
 • Виробляється у вигляді листів різної щільності і різного покриття (матове або глянсове), в залежності від вимог замовника. Стандартна кількість аркушів в упаковці – 10, але також проводиться в довільній кількості на замовлення;
 • Магнітна папір, що має покриття ПВХ -магнітна поверхню, яка проводиться в трьох форматах листа (А5, А4, А3), і призначена для друку повнокольорових зображень з використанням пігментних, струменевих або принтерів із чорнилом;
 • Інтер’єрний магнітний вініл – привертає увагу і погляди, комфортний і практичний у використанні вид вінілу, часто використовуваний в обладнанні дитячих кімнат, навчальних центрах, в класах, на виставках, а також в якості мобільної реклами.

Принцип друку

Пропоновані листи вже призначені для прямого друку (струменевого, офсетного або УФ). Для цього слід вибрати магнітну фотопапір з матовим або глянсовим покриттям. Потім, вибравши зображення, задати налаштування для принтера: формат аркуша і тип паперу. Після цього вставляєте папір – і Ваш фотомагніт готовий!

Купити магнітний вініл для друку в Україні

Будучи виробниками, ми готові запропонувати найкращі та вигідні умови, а саме:

 • Великий асортимент, серед якого Ви легко знайдете найбільш підходящий товар;
 • Зручну оплату і швидку доставку по всій Україні;
 • Завжди ввічливі менеджери, які дадуть відповідь на будь-яке питання і допоможуть вибрати потрібний товар;
 • Лояльну цінову політику;
 • Висока якість продукції.

Придбати магнітні листи для всіх видів друку дуже просто і вигідно -. досить просто подзвонити нам, і персонал нашої компанії надасть вам всю необхідну інформацію і допоможе підібрати товар, необхідний для досягнення поставлених вами цілей! Корисних вам покупок! Діліться своїми відгуками у нас на сайті!