МАГНІТНИЙ ВІНІЛ ВІД ВИРОБНИКА

Магнітний вініл: типи, властивості і способи експлуатації

Магнітний вініл — матеріал, що має вигляд листа темного кольору з магнітними властивостями. З огляду на склад, вироби з феритового порошку характеризуються гнучкістю і стійкістю до різного роду пошкоджень (не ламаються, що не розбиваються, не рвуться, не іржавіють). Готова продукція безпечна для здоров’я, може використовуватися в роботі з дітьми та стійка до тривалого і активного використання.

Купити магнітний вініл можна в різних формах: аркушах, рулонах, стрічці. Для зручності на полотно може бути нанесено шар клею або плівка для друку зображень.

Важливими технічними даними гнучкого магніту є:

  • Розміри. Так, наприклад, товщина листа впливає на магнітні властивості. Однак, не всі обладнання сумісно з полотном в 1,5-2 мм. Для кожного замовлення необхідно його ретельно підбирати.

  • Коерцитивна сила. Якщо розмістити магнітний вініл в змінне магнітне поле, що перевищує коерцитивної силу, він втратить свої притягують властивості. Отже, високі значення коерцитивної сили і залишкової індукції свідчать про високу намагніченості ферритового полотна.

  • Ізотропності / анизотропность. Даний показник враховують при виготовленні об’ємної продукції, так як анізотропні магнітні вініл характеризується більш сильними магнітними властивостями.

Магнітний вініл може використовуватися не тільки в якості матеріалу для виготовлення різних товарів, а й бути основою для розміщення інших виробів на основі металу.

Незважаючи на простоту і безпеку магнітного вінілу, існують правила його експлуатації:

  • Температурний режим. Важливо дотримуватися. У технічній документації вказано діапазон, виходити за який не рекомендується. При дуже високих температурах, понад 70 ° С, матеріал втратить свої властивості. Можливо займання при нагріванні до +240 ° С, з виділенням шкідливих речовин.

  • Очищення. Склад (феритовий порошок + полімерне сполучна) стійкий до ацетону, етанолу, воді, а ось бензин або розчинник зіпсує виріб. Тому, якщо лист гнучкого магніту потрібно очистити від забруднень, краще використовувати мильну воду або спиртосодержащий розчин.

  • Зберігання. Рулони і листи слід зберігати при допустимій температурі, в окремому місці, виключивши механічне вплив. Це дозволить уникнути деформації і злипання шарів.

Купити магнітний вініл

можна для різних цілей: для виробництва товарів, для хобі, для дитячої творчості і т.д. З огляду на розмір, вага і обсяг готового виробу, підбирається товщина полотна і розміри (лист, рулон). Що виготовляють з даного матеріалу:

  • Дитячу продукцію: пазли, навчальні картинки і таблиці з буквами, цифрами, тваринами, рослинами, ігри. Такі вироби особливо користуються популярністю в центрах розвитку, дитячих садах і школах. Також магнітні товари для дітей можна придбати в магазинах.

  • Сувеніри. Тематичні магнітики на холодильник можна зустріти на курортах, в туристичних містах. Вироби не втрачають своєї популярності через невисоку ціну і невеликих розмірів.

  • Рекламні продукти: брендовані календарі, візитки, блокноти, вивіски, плакати та ін. Вироби користуються попитом, так як завжди займають чільні місця в будинках і офісах.

Хто використовує магнітний вініл в своїй діяльності? Виробники їжі і напоїв для дітей, поліграфічні центри, фото студії, продавці товарів в соціальних мережах, таксисти, рекламні агентства і ін. Гнучке полотно ідеально підходить для створення креативних швидкоз’ємних рекламних продуктів, та й коштує недорого.