Магнітний органайзер

Магнітний органайзер

Цільове призначення – організувати або спростити роботу свого власника.

Постійно втрачаєте з поля зору канцелярію? Тоді магнітний органайзер це те, що Вам потрібно. Він здатний тримати Ваші інструменти завжди на видному місці.

Магнітний органайзер від Magnet.in.ua полегшує щоденну працю наводити порядок, звільняє простір в ящиках і полицях.

Замовляйте у нас і переконайтеся, що знати, де лежать речі і предмети легко. Контролювати їх кількість і обсяг просто, а вчасно поповнювати запаси економічно.

МАГНІТНИЙ ОРГАНАЙЗЕР

Магнітний органайзер – що це?

Організатор (переклад з англ.яз) – організатор. Магнітний органайзер – помічник, який впорядковує предмети щоденного вжитку, інструменти, косметику, записи і тд.

Магнітнітний органайзер – види.

Види магнітних органайзеров діляться за матеріалом виготовлення і функціоналу.

Magnet.in.ua враховує у своїй роботі всі побажання клієнта і надає вибір: пластик, дерево, тканину, метал. На будь-який запит у нас є відповідь і рішення.

За функціоналом бувають або декоративні (наприклад, невеликі пробкові стаканчики з суккулентами всередині або триптих з гіпсової основи у вигляді пасхального яйця, для зберігання церковної свічки) або функціональні (виконують різний обсяг і види завдань)

Функціональні в свою чергу бувають як горизонтальні, так і вертикальні. Горизонтальний найчастіше представлений у вигляді кейса, в якому зберігатися різні деталі в невеликій кількості.

Вертикальні більше за розміром і місткості.

Магнітний органайзер – особливості конструкції.

Організатор допомагає забезпечити швидкий огляд і доступ до вмісту, при цьому пошук потрібного предмета займає хвилину.

Багато виробників пропонують органайзери, але ми випереджаємо конкурентів цими показниками:

  1. Знімні осередки. Незамінні, коли потрібно діставати дрібні деталі. Простіше перевернути осередок з одним цвяхом, ніж весь органайзер, особливо, коли рукавички на руках. Знявши кілька знімних осередків можна помістити великі предмети. При необхідності зняті чаші ставлять на робочому місці під рукою.
  2. Переставні стінки. Самі вирішуйте в якій конфігурації будуть відділення.
  3. Багато рівнів. Плюси: велика місткість при компактному розмірі.

Магніт органайзер від Magnet.in.ua дозволяє легко контролювати кількість вмісту і вчасно поповнювати запаси.

Магнітний органайзер – місця використання.

Магніт органайзер можна використовувати в будь-якому місці де є металева поверхня. Найпоширеніший варіант-це кухня і гараж. Настійно рекомендуємо так само всім майстрам краси (візажист, стиліст, рукодільники), майстерним (ремонт взуття, мобільного та електронної техніки і тд). Немає обмежень у застосуванні.

Авторський магнітний органайзер.

Хочете організувати і оптимізувати свою роботу. Magnet.in.ua може виконати органайзер в будь-якому розмірі, формі. Може включати будь-яку кількість відділів.

Магнітні органайзери – це серйозна сила в боротьбі за ефективність, комфорт і оптимізацію діяльності.