Магнітний пазл

Магнитный пазл
Магнитный пазл

МАГНІТНИЙ ПАЗЛ ВІД ВИРОБНИКА

Магнітний пазл

Магнітний пазл його основна перевага над іншими видами магніту, це можливість виготовлення великих розмірів, чим більше, тим краще. Звичайно, магнітні пазли, через свої розміри значно дорожче, але і переваги очевидні – чим більше площа, тим більше реклами. Іноді цілу картинку магнітного пазла розбивають на декілька частин і вкладають в різні партії продукції, таким чином – стимулюють збут.

Переваги Магнітний пазл:

  • Привертає увагу
  • Доброзичливо розташовує до торгову марку
  • Можливість виготовити будь-якої форми і розміру
  • Магнітний пазл це рекламний носій який «по кишені» будь-якої компанії
  • Легко можна вкласти з будь-якою продукцією, будь то харчові продукти або напої в пляшках
  • Можна виготовити великим тиражем за лічені дні (5-8 днів)
  • При необхідності контакту з харчовою продукцією кожен окремо плоский магніт вкладають в індивідуальний сертифікований пакет, тим самим магніт чи не порушує необхідних санітарних норм до харчових продуктів.

Фантазуйте і використовуйте потенціал магніту по максимуму.

Виготовляйте різні серії магнітів так, щоб Споживач залучався і самостійно зміг зібрати всю колекцію – Міняйте колекції.

Вкладайте магніт як сувенір з кожної випущеної продукцією.

Магнітний пазл – головоломка, реклама і…

Промо сувеніри поступово перетворилися в потужний двигун торгівлі, стимулюючи споживачів звертатися в компанії, які подають інформацію і товари з нотками гри і креативу, а не в сухому вигляді. Одним з незвичайних і ефективних способів привернути цільову аудиторію це магнітні пазли в якості реклами. Подібні вироби ніколи не залишаються непоміченими і довго зберігаються, тим самим роблячи піар-хід вигідним не лише з фінансової точки зору, але і досить тривалим за часом.

Розпалити інтерес: з покупки по шматочку

Для того щоб підвищити кількість продажів і заробити чималу популярність на ринку, кожної компанії потрібна своя «фішка». Магнітні пазли відмінно підходять на роль останньої. Зацікавити клієнта досить просто наступним чином: разом з придбанням кладеться одна з частин картинки. Використання такого елемента гри провокує споживача знову скористатися вашими послугами, нехай навіть заради того, щоб зібрати решту шматочки зображення.

Крім того, додасте ще мотивації у вигляді знижок або бонусів. Вони будуть надані, якщо клієнт повністю складе весь пазл. Такий рекламний хід має особливим шармом і є вигідним капіталовкладенням. Магнітні картинки, Магнітний пазл, що красуються на холодильниках або інших металевих поверхнях, будуть постійно нагадувати про вашу компанію і навіть розширювати потенційну клієнтську базу.

Сувенір з родзинкою

Дані рекламні носії концептуально відрізняються від інших. Споживачі отримують приємний подарунок у комплекті з почуттям незавершеної дії. Погодьтеся, маючи окрему частину зображення або слова, дуже хочеться зібрати його цілком. Ви можете використовувати потенціал магнітних пазлів по максимуму, замовивши відразу кілька партій з різними картинками. Необов’язково робити за стандартом, експериментуйте з дизайном, щоб виділитися серед конкурентів.

Ми виготовляємо Магнітний пазл з магнітів різних розмірів і форм великими тиражами у найкоротші строки. Ви можете замовити унікальну продукцію. Будьте впевнені в тому, що ці розвиваючі магніти сподобаються споживачам і стануть потужним рекламним носієм.