Магнітні букви і цифри

Магнитные буквы и цифры, Магнітні букви і цифри
Магнитные буквы и цифры, Магнітні букви і цифри
Магнитные буквы и цифры, Магнітні букви і цифри
Магнитные буквы и цифры, Магнітні букви і цифри

МАГНІТНІ БУКВИ І ЦИФРИ ВІД ВИРОБНИКА

Магнітні букви і цифри – перші навчальні ігри дитини.

Легкий старт – магнітні букви і цифри. Кожен з батьків мріє дати дитині кращу освіту. І починає розвивати малюка, як тільки бачить інтерес до занять. Як яскраво і весело навчати дитину?

Провідні педагоги і лікарі рекомендують навчати граючи. Магніт букви і цифри – класичне наочний посібник, привертає увагу і викликає інтерес у дитини. Не має вікових обмежень, підходить як для малюків 4-5 місяців, так і для школярів 1-2 класу.
Magnet.in.ua піклуватися про безпеку – наш продукт екологічний, не боїться сонця і води.

Замовляйте магнітні букви і цифри – безпечні, довговічні, не бояться сонця і води, екологічні.

Що дають малюкові магніт букви і цифри?

– Можливість навчати в ігровій формі.

Важливість в зацікавленості дитини до навчання кажуть педагоги і психологи. Враження від початку освітніх занять залежить і успіх майбутнього навчання в цілому. Малюкам важливо піднести в ігровій формі, яскравими акцентами і деталями. Магніт букви і цифри справляються з цим завданням на 110%.

– Розвиток дрібної моторики.

Магнітні букви і цифри різні за розміром, так само зручні і безпечні для кожного віку. Чим менша дитина, тим крупніше деталі. Малюк розвиває вміння брати, перевертати і прикріплювати до поверхні. При цьому спробувавши на смак, розширюючи смакові пізнання.

– Асоціативне мислення.

Почавши навчати абетці і цифрам правильно і легко, дитина із задоволенням буде грати з магнітними буквами та цифрами. Багато матусі придумують пісні і потішки для запам’ятовування букв. Ще один варіант, запам’ятовувати великі літери фрукт, ягід або овочів. Показати абетку, наприклад, А – абрикос, Г – горіх, П – помідор і тд.

– Уява і творче мислення.

Діти від 3 років генерують дивовижні ідеї і фантазії. У світлих головах дозрівають такі плани і розвиток вигаданих подій, що не встигаєш за ходом думки. Починають будувати замки і огорожі з одних букв, захищаючи інші від нападу цифр. Магнітні букви і цифри виступають в ролі загарбників і захисників один одного.

– Безпека.

Магнітні вироби для дітей отримують сертифікат якості і відповідають нормам безпеки. Чим молодша дитина, тим деталі габаритніший, твердіше і цільні. Для старших дітей купуйте і дрібні деталі.

– Довговічність у використанні.

Магнітні букви і цифри -Купівля не сезон, а тривала. Коли можна починати використовувати розвиваючи магніти? І з однорічною дитиною, і 2-3 річним, і навіть з першокласником. Складаючи склади і слова, пропозиції. Або запам’ятовуючи таблицю множення. Така гра буде завжди корисна. Вік для навчання у всіх індивідуальний, дивіться по готовності і посидючості дитини. Неврологи і педагоги рекомендують готувати дитину до читання поступово, починаючи з самого народження. Тренування слуху, уваги, пам’яті й мови – можливість навчати без травм для дитини і батьків.

Магніт букви і цифри – успішний початок для вивчення іноземної мови.

Відомо, що краще вчити з самого дитинства, діти легше адаптуються і вбирають в себе нову інформацію. Для успіху потрібно нудне навчання перетворити в гру, і заохочувати дитину.

Так продуктивно і весело буде проходити час разом з дитиною. Спільне дозвілля завжди зближує і залишає приємні спогади.

Magnet.in.ua знає про швидкоплинність дитинства і зичить всім батькам мудрості у вихованні, а з нашою продукцією яскраве і приємне навчання буде завжди.