Магнітні матеріали для стін

Магнітні матеріали для стін
Магнітні матеріали для стін

Magnet.in.ua об’єднує функціонал, лаконічність і затишок, виготовляє магнітні матеріали для стін. Коли потрібні меню і акції на увазі, творчий простір в дитячій, мотиваційна дошка для співробітників в офісі ідеальне рішення магнітні матеріали для стін.

Довговічність, новаторство, турбота про екологію і здоров’я гарантує Magnet.in.ua.

Замовляйте магнітні матеріали для стін, у нас широкий асортимент товару. Ви будете задоволені.

Магнитные материалы для стен, Магнітні матеріали для стін
У московському метро з'явилися сувенірні кіоски.

МАГНІТНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ СТІН

Магнітні матеріали для стін – вибір прогресивних людей

Магнітні матеріали вибирають відомі дизайнери, батьки і власники приміщень. Чому так популярні? Всі покриття схожі між собою, але магнітне унікально функціоналом.

Магнітні матеріали для стін: види, характеристики, особливості використання.

Магнітні матеріали для стін представлені на ринку у вигляді магнітної фарби (вона ж і магнітний грунт) і магнітна штукатурка.

Магнітна штукатурка – штукатурка з металевою крихтою.

Колір – темно-сірий. Досить одного шару нанесення на стіну, після нанесення стінка гладка. Завдяки наявності металевої крихти в складі магніти кріпляться до поверхні. Не вимагає ошкуривания.

Особливості використання:

  1. Магнітну штукатурку добре розмішати.
  2. Використовувати для нанесення шпатель і кельму.
  3. Витрата 1 л на 1 кв.м.
  4. Час висихання – 24 години.

Магнітна фарба або магнітний (залізний) грунт – водоемульсійною покриття з додаванням часток металу.

Після нанесення, місце фарбування притягує магніти. Колір – темно-сірий або білий. Потрібно враховувати, що залишається шорсткість поверхні.

Особливості використання:

  1. Підготувати стіну, прибрати колишнє покриття, зробити поверхню ідеально гладкою.
  2. На підготовлену стіну нанести акрилову ґрунтовку
  3. Фарбу добре розмішати, тому що металеві частинки осідають на дні тари.
  4. Використовувати валик
  5. Наносити 3 шари, даючи час кожному на висихання.
  6. Витрата 1 л – 6 кв.м.

Переваги.

Магнітні матеріали без запаху, не токсичні для навколишнього середовища, дорослих і дітей, тварин. Відповідає пожежної безпеки. Має адгезію (тяжіння магнітів) і зменшує електромагнітне випромінювання побутової техніки. Термін зберігання для двох видів покриття 24 міс. в оригінальній упаковці. Можна завдає на різні поверхні, дерево, гіпсокартон, бетон, пластик та інше. Дешевше у використанні, ніж пробкові дошки для цих же цілей.

Магнітні матеріали для стін і варіанти їх застосування.

У сім’ї, де ростуть маленькі діти, знають про пристрасть малюків до малювання на стінах усіма підручними засобами, і олівцями, і фломастерами, і косметикою мами. У сім’ї, де підліток, знають про непростий пубертатному періоді дитини і його бажанні зробити «своє» простір. Як об’єднати дві абсолютно різні потреби? Нанести магнітні матеріали. Додати грифельну або маркерну фарбу і виходить площа для творчості. Девіз батьків «Якщо неподобство не зупинити, то потрібно очолити його».

Для малюка творчо-навчальний простір з крейдою, магнітами або маркерами, для подростка- галерея цілей і досягнень, фото друзів і пам’ятних подій. Всі у виграші!

Власникам ресторанів, арт-кафе або продуктових крамниць дуже стати в нагоді магнітні покриття для стін. Написати оголошення про пошук співробітника, вказати акцію в меню або знижку на доставку. Простіше простого! Не потрібно витрачатися на аніматора, поліграфію і маркетологів. Все контролюєте самостійно. Як тільки інформація не актуальна, стер і забув.

Фотостудія, коворкінг, офіс, магазин – ідеальне місце застосувати магнітні матеріали для стін. Знизити шкідливе електромагнітне поле від комп’ютерної та побутової техніки, місце для інформаційних стендів, демонстрація навчальних матеріалів і тд.

Магнітна фарба, магнітний грунт, магнітна шпаклівка – інноваційне магнітне покриття для стін. Чи не є магнітами, але притягують їх. Чи не втрачають своїх властивостей при нанесенні фінішного покриття зверху.

Magnet.in.ua- офіційний виробник магнітного матеріалу. Будемо раді відповісти на всі питання і співпрацювати з Вами.

магазин Магнет ін юа