Магнітні полиці

магнітні полиці

Магнітні полиці краще рішення для тих, хто не потерпляє рутини. Краще рішення для Вас.

Magnet.in.ua бореться з повсякденністю, піклувється про Ваш настрій і при цьому не забуває про головне завдання для полиці.

Полиці магнітні  від Magnet.in.ua – Міняйте свій інтер’єр без ремонту.

МАГНІТНІ ПОЛИЦІ

Замовляйте полиці магнітні  і надихайтеся своїм простором.

Magnet.in.ua багато років лідирує на ринку виробників магнітів. Ми стежимо за новинами і тенденціями в світі інтер’єру, поєднуємо з практичністю.

Полиці магнітні  від Magnet.in.ua зручні, стильні, корисні і … варіативні.

Умовно поділяють на 2 види:

1. Полиці магнітні  інтер’єрні для книг

Магнітна полиця для книг зроблена із сталевих листів і фанери. Кріплення може бути вертикальним і горизонтальним. Без обмежень Вашої фантазій і побажань. Положення полиць змінюється від побажань і потреб власника. Кількість полиць вказує замовник, кількість може змінюватися. Задня стінка полиці виготовляється з матеріалу з сильної магнітної адгезію, що дозволяє кріпити абсолютно по-різному, з будь-яким кутом наклону. Простір для фантазії. Магнітна полиця для книг простий, але необхідний елемент декору. Кожен день можна створювати нову полку.

2. Магнітні полиці для інструментів.

Зовнішній вигляд: невисока коробка, хороша місткість. Незамінна для зберігання дрібних металовиробів, балончиків краскі. Правила використання: магніти зчіплюються з металевою поверхнею. Край полки і безпосередньо магніти прогумовані. Це захищає саму поверхню кріплення від механічного ушкодження. Де використовувати: на кухні (кріпити до бічної сторони холодильника або будь-який інший металевої поверхні) гараж або майстерня (зберігання болтів, шурупів і тд) .Технічні параметри:

  • Адгезія – від 1 кг.
  • Довжина / ширина / товщина / висота / вага – індивідуально обговорюється з замовником
  • Матеріал: сталь плюс феритовий магніт
  • Виробник: Magnet.in.ua.

3. Полиці магнітні  (тримач) для ножів.

Ніж обов’язковий атрибут на кухні. А значить потрібно його правильно зберігати. Magnet.in.ua знає розумне рішення-купити магнітний тримач для ножей. Плюси такого зберігання:

  • Порядок
  • Універсальність (не тільки ножі, а й ополоники, ножиці та інші металеві предмети можна так зберігати)
  • Надійно закріплені і не впадуть (недоступні для маленьких дітей)
  • Економія простору.

Характеристика: прямокутник в пластиковому корпусі, легко кріпитися на кухонному фартусі. Як «футляра» можна використовувати метал або дерево.

Перейти в Магазин Магнет ін юа