Магнітні шпалери

Вони відрізняються від стандартних шпалер наявністю спеціального покриття – гнучкого магнітного вінілу, який в свою чергу і має магнітні властивості. Шпалери можуть комплектуватися різними магнітними елементами, за допомогою яких до них можуть прикріплятися різноманітні елементи декору інтер’єру.

Зовнішній шар шпалер виконаний з паперу. На паперовий шар ви можете надрукувати будь-яке зображення за допомогою струминного широкоформатного принтера.

Раціонально використовувати магнітні шпалери при обробки стін, на яких, в наслідку, будуть розміщуватися декоративні елементи. Так Ви зможете виконати швидку заміну приївся декору інтер’єру приміщення.

Магнітні шпалери

Застосовання магнітних шпалер

Одним з найбільш вдалих місць, для обклеювання магнітними шпалерами, можна вважати стіни в дитячій кімнаті. Діти з великим задоволенням кріплять на стіни плакати із зображенням своїх кумирів, власні малюнки, або портретні фотографії.

А якщо Ви вирішите змінити на краще декоративними елементами стелю, то і в даному випадку Вам допоможе цей чудовий обробний матеріал. У різного роду установах або офісних приміщеннях магнітні шпалери можна використовувати в якості дошки оголошень.

Магнітні шпалери