РЕКЛАМНІ МАГНІТИ ВІД ВИРОБНИКА

Рекламні магніти: цікавий сувенір і хороша реклама

Рекламні магніти. Чи один з небагатьох подарунків, який знаходиться на увазі довгі роки, це магнітик на холодильник. Даний сувенір відрізняється універсальністю і доступною ціною. Особливу популярність він придбав не так давно, але вже встиг «оселитися» в кожному сучасному будинку. Магніти різних видів і фактур використовуються не тільки в якості пам’ятних знаків про перебування в якомусь місті світу або музеї, а й для розміщення інформації рекламного характеру.

Різновиди Рекламні магніти

Крім звичних сувенірів «на холодильник», ми пропонуємо вам широкий вибір нетривіальних речей з магнітною основою. Кожен може замовити товар на свій смак і для будь-яких цілей. Найбільш популярними є такі типи магнітів:

  • плоский рекламний (інакше кажучи, вінілова наклейка);
  • візитка;
  • західні (значок, який кріпиться тяжінням, замість шпильки);
  • календарик, блокнот, закладка або фоторамка;
  • на автомобіль (альтернатива тюнінгу або просто наклейка);
  • смоляний (об’ємний і приємний на дотик, створює ефект 3D).

Також особливою популярністю користуються магнітниепазли, які можна використовувати в якості рекламних головоломок. Наприклад, частина картинки кладеться разом з придбаним товаром, провокуючи покупця заглянути до вас знову. Даний магніт також може служити розвиваючої грою для дитини, адже малюнок з такого матеріалу зручніше збирати і набагато складніше розворушити.

Реклама і подарунок в одному флаконі: переваги магнітів

Використовуючи такий спосіб нагадування про себе (як про компанію, як про одного), ви можете бути впевнені в його ефективності. Рекламні магніти можуть служити подарунками та сувенірами, в той же час привертаючи увагу цільової аудиторії і потенційних покупців. Вироби з фірмовими логотипами – це не тільки популярна «фішка», а й стратегічно вигідне з точки зору піару вкладення в майбутнє.

Магнітні візитки, календарі, блокноти і фоторамки

Це атрибути іміджу, що допомагають компанії бути на слуху. Крім того, подібні сувеніри буде приємно отримати і близьким людям на якесь свято. Ви можете замовити у нас магніти будь-якого типу і розміру, які будуть виготовлені якісно і в найкоротші терміни.