РОЗВИВАЮЧІ МАГНІТИ ВІД ВИРОБНИКА

Розвиваючі магніти – інтерес і навички самостійності.

Пізнаючи навколишній світ, дитина з самого народження розвивається. Батьки наповнюють простір іграми і заняттями, направляють на отримання нових знань і навичок. Особливу роль в цьому відіграють розвиваючі магніти. Граючи ними, діти покращують дрібну моторику, розвивають мислення і творчу уяву. Вчаться самостійно вибирати і приймати рішення.

Навіщо потрібні розвиваючі магніти?

Розвиваючі магніти – це послідовний шлях від простого до складного. Навчання в ігре- провідна роль для розвитку маленької особистості.

  1. Предметна і логічна «їжа» для розуму.
  2. Комплексний розвиток: моторика, мова, координація руху, логічне і творче мислення.
  3. Покрокове вирішення завдань сприяє розвитку здібностей.
  4. Дитина самостійно задає темп і ритм гри.
  5. Батьки навчаються терпінню, і надавати вибір малюкові. Спілкування і спостереження.

Розвиваючі магніти для різних вікових груп.

Татам і мамам потрібно розуміти: примушувати дитину до гри не варто. Досить вказати напрямок, зацікавити. Наполягаючи на заняттях, дитина втрачає інтерес і виконує «через силу».

Вік: 1-2 років.

Активне мовленнєвий розвиток і розвиток дрібної моторики (вчиться використовувати дрібні предмети, розуміння частини і цілого, розвиток сенсорики). Відмінними помічниками стануть розвиваючі магніти: форми і кольору, птахи і тварини.

Вік: 2-3 років.

У цей період всі 5 органів почуттів активно сприймають інформацію. Дитині не тільки цікаво помацати і облизати, а й зрозуміти, як працює предмет. Можна вивчати магнітні цифри і букви використовуючи магніти.

Вік: 3-4 роки.

Дитина більш самостійний, активний словниковий запас. Вправи з повсякденного життя: полив квітів, складання одягу і тд. Відмінний варіант для ігор: магнітний театр, прості пазли, город і ферма, одягнути ляльку, зібрати торт або піцу і тд.

Вік: 4-6 років.

Активний інтерес до рахунку і підготовка до школи. Застосовуйте розвиваючі магніти для складання складів і простих слів. Фонематическая гра з назвою першої літери, на яку починається предмет. Простий рахунок чисел.

Покриття магніту може бути різним: фетр, дерево, гума або поролон.

Всебічний розвиток через ігри, завдання або побут відображається на практичному житті дитини. Удосконалюється мова, сенсорика і логіка. Дитина здобуває незалежність, готовність навчатися, домагатися результатів і виправляти помилки.