Смоляні магніти

Смоляні магніти – при погляді на такий рекламний сувенір, його хочеться помацати руками. Магніт, покритий смолою, виглядає дуже багато. Магніт покритий полімерною смолою, яка формує об’ємний глянцевий шар, створює ефект лінзи, підсилює яскравість і насиченість зображення.

Магніти з полімерним покриттям

Вони мають унікальні технологічні властивості. Вони стійкі до впливу води, агресивних середовищ, перепадів температур, не змінюють своїх властивостей під дією ультрафіолетового опромінення. Форма магніту може бути практично будь-який: прямокутної, круглої, неправильної. Можлива висічка внутрішніх віконець або отворів.

  • Смоляні магніти м’які:

Смоляний магніт на тонкій основі, товщина основи (магніту) до 1 мм.

  • Смоляні магніти тверді:

Дуже гарний магніт, зазвичай на товстій основі, товщина основи магніту від 1,5мм.

Переваги смоляних магнітів:

  • Привертає увагу
  • Доброзичливо розташовує до торгової марки
  • виглядає багато
  • Стійкі до впливу води, агресивних середовищ, перепадів температур, не змінюють своїх властивостей під дією ультрафіолетового опромінення.

Структура магніту:

Смоляні магніти – сувеніри 3D якостi

Якщо вам необхідний не просто носій рекламної інформації, а унікальний і яскравий продукт, який сподобається не тільки цільової аудиторії, а й приверне нову клієнтуру, то вибирайте в якості промосувеніри смоляні магніти. Ці вироби кидаються в очі і викликають інтерес завдяки незвичайному ефекту штучного обсягу: їх відразу хочеться помацати руками. Розміщуючи свою рекламу на такий «майданчику», ви робите вигідне вкладення в майбутнє, адже смоляні магніти на протязі багатьох років прикрашають холодильники в кожному будинку.

Особливості та переваги

Технологічні властивості описаних виробів складно переоцінити, адже полімерне покриття робить їх практично невразливими до впливу зовнішніх подразників. Смоляні магніти стійкі до перепадів температур, не бояться води і ультрафіолетових променів, вони відрізняються особливою міцністю, що і робить даний вид сувенірної продукції найбільш вигідним з фінансової точки зору вкладенням. Крім того, така надійність і довговічність виробів обумовлює і тривалість ефективності реклами на них. Зображення, логотипи або слогани, нанесені на магніт, здатні виконати роботу десятків відеороликів або електронних листів, залишаючись при цьому просто аксесуаром для холодильника.

Структура і виготовлення об’ємних сувенірів

На підкладці друкують спеціальне зображення, яке потім по контуру вирізують і заливають полімерною смолою, підбирають форму магнітного листа відповідно до замовлення і прикріплюють до нього вже застиглу наклейку. Таким чином, глянсовий шар створює 3Dеффект, що додає зображенню насиченості і яскравості.

Дана технологія передбачає можливість створення як твердих смоляні магніти, так і м’яких. У першому випадку просто використовується більш товстий вініл, ніж у другому. Що стосується форм, то тут немає ніяких обмежень. Ви можете замовити прямокутні або круглі сувеніри, а також з висічкою отворів або якихось внутрішніх віконець. Будь-який прояв фантазії – це корисна частина реклами, адже чим подарунок яскравіше, тим більший інтерес ваша компанія викличе у цільової аудиторії.