Інтер’єрні магніти – стильне рішення для дому.

Бувають просто стіни, нудні такі, пофарбовані або поклеєні, а бувають – дизайнерське і стильне рішення в інтер’єрі. Як це можливо? Відповідь – інтер’єрні магніти. це і магнітна, магнітно – крейдяна і магнітно – маркерна стіна, магнітні рамки і полки.

Інтер’єрні магніти в дитячій кімнаті, небезпечно?

Ні! Ні! І ще раз ні! Інтер’єрні магніти у вигляді різного покриття для стін в дитячій кімнаті абсолютно безпечні, і ось чому:

  1.       Магнітна фарба – основа для магнітної, магнітно – крейдяної, магнітно – маркерної стіни екологічний продукт.
  2.       Магнітна фарба – не робить стіну магнітом, а значить ніяких магнітних хвиль немає. Робота телевізора або комп’ютера не порушується. До стіни метал не притягується, тільки магніти.
  3.       Без специфічного запаху, який потрібно вивітрювати пару днів. Швидковисихаюче покриття, уже через добу готове до використання.

Легко використовувати інтер’єрні магніти?

Так! Використовувати їх можна в дитячій кімнаті, наприклад, для малювання або корисних записів, галерея дитячих робіт, ідей і досягнень.

Інтер’єрні магніти у вигляді звичайної магнітної стіни використовують для кріплення магнітів, а додати маркерну або грифельну фарбу отримаєте площа для малювання і крейдою, і маркерами. Яка вигода? Не потрібно захаращувати простір дошками, шукати дрібні і маркери, побоюватися, що дошка під час активності дитини впаде на нього.

Вигода від інтер’єрних магнітів:

  1.       Немає вікових обмежень, тобто якщо, купуючи магнітну, маркерну або звичайну дошку, батьки розуміють, така покупка підлітку вже буде не актуальна, малювати крейдою на дошці розміром 50 * 90 см не буде, то зі стіною цих питань не виникне. Чи не хоче малювати? ОК! Розклад занять, постери і плакати, фотографії в ретро- стилі POLAROID буде де розмістити.
  2.       Звільнення місця. Будь-які дошки потрібно ставити або вішати, як не крути. Отже, робити дірки в стіні або займати площу на підлозі, а стіни – вони вже є, так чому б не використовувати їх по максимуму функціонально? Наприклад, офіс не великий, а показати кількісні та якісні показники потрібно, мотивувати співробітників на виконання поставлених завдань потрібно, ось і рішення! Магнітно-маркерна або магнітно-крейдяна стіна.
  3.       Новинка. Погодьтеся, не в кожному будинку можна побачити стіну для творчості, тим більше що надати будь-яку форму їй можливо. Коло, квадрат, і навіть зіг – заг, сміливіше експериментуйте.
  4.       Універсальність для фінішного покриття. Є побоювання, що спальня для дівчинки ніжно-рожевого кольори не буде гармонійно виглядати з темно-сірою стіною? Не проблема! Або білосніжний офіс помрачнеет з темною стіною? Будь-яку магнітну, магнітно – крейдяні, магнітно – маркерні стіну можна зробити потрібного відтінку. Своїх якостей не втрачає.

Інтер’єрні магніти – не тільки стіни, це і магнітні рамки, і полки.

Багато педагогів радять розташовувати книги у вільному доступі для дитини, так інтерес і любов до книг буде завжди. А як же їх зберігати так? У міру зростання дитини, кожен раз переважувати полиці, робити дірки в стіні? Ні! Магнітні полки не вимагають монтажного кріплення, звільняють і змінюють простір, стимулюють уяви. Можна міняти положення щодо інших полиць, хоч в пряму лінію, хоч в косу.

Такі полки впишуться в будь-який інтер’єр.

Магнітні рамки зроблять акцент на потрібної інформації? Наприклад, весь холодильник обвішаний записками, рецептами, фотографіями, сувенірами, а ось термінової інформації то і не знайти. Червона або зелена магнітна рамка акцентує увагу на себе.

Інтер’єрні магніти – революційна подія і прагматичний підхід для вашого простору.  

Magnet.in.ua– лідер на ринку виробництва магнітів. На нашому сайті можете знайти вичерпну інформацію про магнітах, його видах, характеристиках і варіанти використання.

Пошта sales@magnet.in.ua