ІНТЕР'ЄРНІ МАГНІТИ ВІД ВИРОБНИКА

Інтер’єрні магніти – стильне рішення для дому

Інтер’єрні магніти бувають просто стіни пофарбовані або поклеєні, а бувають – дизайнерське і стильне рішення в інтер’єрі. Це і магнітна, магнітно – крейдяний і магнітно – маркерні стіна, магнітні рамки і полки.

Легко використовувати інтер’єрні магніти?

Так! Використовувати їх можна в дитячій кімнаті, наприклад, для малювання або корисних записів, галерея дитячих робіт, ідей і досягнень.

Інтер’єрні магніти у вигляді звичайної магнітної стіни використовують для кріплення магнітів, а додати маркерну або грифельну фарбу отримаєте площа для малювання і крейдою, і маркерами. Яка вигода? Не потрібно захаращувати простір дошками, шукати дрібні і маркери, побоюватися, що дошка під час активності дитини впаде на нього.

Вигода від інтер’єрних магнітів

 1. Немає вікових обмежень, тобто якщо, набуваючи магнітну, маркерну або звичайну дошку, батьки розуміють, така покупка підлітку вже буде не актуальна, малювати крейдою на дошці розміром 50 * 90 см не буде, то зі стіною цих питань не виникне. Чи не хоче малювати? ОК! Розклад занять, постери і плакати, фотографії в ретро- стилі POLAROID буде де розмістити.
 2. Звільнення місця. Будь-які дошки потрібно ставити або вішати, як не крути. Отже, робити дірки в стіні або займати площу на підлозі, а стіни – вони вже є, так чому б не використовувати їх по максимуму функціонально? Наприклад, офіс не великий, а показати кількісні та якісні показники потрібно, мотивувати співробітників на виконання поставлених завдань потрібно, ось і рішення! Магнітно-маркерна або магнітно крейдяний стіна.
 3. Новинка. Погодьтеся, не в кожному будинку можна побачити стіну для творчості, тим більше що надати будь-яку форму їй можливо. Коло, квадрат, і навіть зіг – заг, сміливіше експериментуйте.
 4. Універсальність для фінішного покриття. Є побоювання, що спальня для дівчинки ніжно-рожевого кольори не буде гармонійно виглядати з темно-сірою стіною? Не проблема! Або білосніжний офіс помрачнеет з темною стіною? Будь-яку магнітну, магнітно – крейдяні, магнітно – маркерні стіну можна зробити потрібного відтінку. Своїх якостей не втрачає.

Інтер’єрні магніти – не тільки стіни, це і магнітні рамки, і полки

Багато педагогів радять розташовувати книги у вільному доступі для дитини, так інтерес і любов до книг буде завжди. А як же їх зберігати так? У міру зростання дитини, кожен раз переважувати полиці, робити дірки в стіні? Ні! Магнітні полки не вимагають монтажного кріплення, звільняють і змінюють простір, стимулюють уяви. Можна міняти положення щодо інших полиць, хоч в пряму лінію, хоч в косу.

Такі полки впишуться в будь-який інтер’єр

Магнітні рамки зроблять акцент на потрібної інформації? Наприклад, вага холодильник обвішаний записками, рецептами, фотографіями, сувенірами, а ось термінової інформації то і не знайти. Червона або зелена магнітна рамка акцентує увагу на себе.

Інтер’єрні магніти – революційна подія і прагматичний підхід для вашого простору.

Magnet.in.ua – лідер на ринку виробництва магнітів. На нашому сайті можете знайти вичерпну інформацію про магнітах, його видах, характеристиках і варіанти використання.

Магнітні аксесуари спрощують життя

Бувають ситуації, коли потрібно креативно підійти в організації заходу або урочистості. Магнітні аксесуари відмінно справляються з поставленим завданням:

 1. Магнітні запрошення. Для Ваших гостей виготовте запрошення будь-якої форми: круглі, квадратні, прямокутні, стільники і навіть пазл. Оригінально! Практично! На зворотному стороні- вініловий магніт. У Magnet.in.ua завжди є в наявності кілька варіантів. На лицьовій стороні- фотографія, емблема або текст.
 2. Магнітні компліменти. Хорошим тоном буде піднести будь-який пам’ятний подарунок по закінченню важливої події. Магнітні компліменти від винуватця торжества- креативний підхід до вирішення завдання. Даруються кожному індивідуально.
 3. Магнітні аплікації на автомобіль. Коли потрібно провести рекламну акцію або авто парад можна замовити магнітну аплікацію. Після тимчасового використання не залишає слідів і пошкоджень.
 4. Магнітні аксесуари автомобіліста: автомобільні рамки на магнітах, магнітний тримач для телефону і каркасні магнітні шторки.

Рамки швидко знімаються і кріпляться, фіксуються 5 неодимовими магнітами.

Телефон зручно мати перед очима, але це неможливо за кермом. Магнітний тримач кріпиться на панель або в повітропровід. Гаджет залишається на увазі, не відволікаючи від дороги. Безпека на першому місці.

Мандрівники-автолюбителі знають, у багатьох країнах заборонено тонувати скла, а в сонячні дні одне спасеніе- тінь. Каркасні магнітні шторки вирішують непросту задачу, і закон не порушуєте і рятуєтеся від сонця.

 1. Магнітні аксесуари для дітей. Для розвитку творчих здібностей, моторики, уяви і логічного мислення батьки застосовують магнітні аксесуари. Магнітні конструктори, магнітно – крейдяні і магнітно – маркерні дошки, магнітні аплікації різних тематик. Різноманітність аплікацій безмежно, і ферма, і підводний світ, цифри, годинник, алфавіт, форми, кольору і тд. На будь-який вік і інтерес.
 2. Органайзер – календар. Придбати вже готовий календар або з індивідуальним дизайном, використовуючи сімейне фото або фото улюбленого вихованця. По закінченню року, що не актуальний календар можна відрізати, а фото залишиться. А Ви знали, що календар може бути безстроковим?
 3. Запрошення на весілля. Можна на лицьову сторону надрукувати фотографію пари, а можна зробити в стилі Love is … Такий магнітик залишиться після весілля у гостей і буде нагадуванням: привітати Вас з річницею.

Інтер’єрні магніти дають унікальну можливість здійснювати будь-яку фантазію для Вашого бізнесу, для подарунків рідним і близьким, для своїх особистих потреб.